Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Specific FIW Digestive Support

Akutní a chronické onemocnění trávicího traktu spojené s průjmem, zvracením a/nebo plynatostí u koček

257 

InformaceCena
Specific FIW Digestive Support konzerva 7x100g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 290 
Obj. kód: 50145
EAN:
257 
230  bez 12% DPH
Ušetříte 33  (11 %)

'

Indikace

 • Akutní a chronické onemocnění trávicího traktu spojené s průjmem, zvracením a/nebo plynatostí.
 • Malabsorpce, maldigesce.
 • Exokrinní pankreatická insuficience (EPI).
 • Bakteriální přerůstání v tenkém střevě (SIBO).
 • Zánět tlustého střeva (kolitis).
 • Rekonvalescence
 • Vlastnosti a charakteristika krmiva

  Vysoká stravitenost

  Vysoká stravitelnost diety kompenzuje sníženou enzymatickou aktivitu střeva a tím zajišťuje optimální příjem živin. Dieta je proto ideální pro pacienty s onemocněním trávicího traktu, např. akutním nebo chronickým průjmem, zvracením a/nebo plynatostí.

  Přidány vitamíny a minerální látky

  Vysoký obsah minerálů a vitamínů rozpustných v tucích kompenzuje jejich snížený příjem sliznicí střeva během onemocnění trávicího traktu. Zvýšená hladina elektrolytů v dietě kompenzuje jejich ztráty v průběhu průjmu a zvracení.

  Podpora imunity

  Dieta obsahuje beta-1,3/1,6-glukany z buněčné stěny kvasinek, které mají schopnost se vázat na receptory bílých krvinek a mobilizovat imunitní systém k rychlejší reakci. Dieta obsahuje také výtažek ze sušených vajec bohatý na vaječné imunoglobuliny. Tyto imunoglobuliny na sebe v trávicím traktu navazují specifické bakterie, viry a prvoky. Brání tak adhezi těchto patogenů na stěnu střeva, poškození střevních klků a následnému průjmu. Dále dieta obsahuje mannan-oligosacharidy (MOS). MOS se mohou vázat na specifické patogeny, brání tak jejich adhezi na stěnu střeva a také stimulují lokální imunitu trávicího traktu.

  Podpora funkce střeva

  Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina tvořící gel, která má má příznivý účinek na trávicí trakt a ochranu střevní sliznice.

  Kontrola zápachu

  Extrakt z yuky snižuje tvorbu zapáchajících plynů a tím také snižuje intenzitu zápachu výkalů.

  Doplňující informace

 • Nízký obsah vlákniny v dietě SPECIFIC™ FIW Digestive Support zaručuje vysokou stravitelnost a optimální vstřebávaní živin.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support obsahuje zeolit, který v trávicím traktu váže toxické zplodiny.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support obsahuje fermentovatel­nou vlákninu (řepnou dřeň a FOS), která podporuje množení prospěšných bakterií v tlustém střevě a tím zajišťuje dobrý zdra­votní stav celého trávicího traktu.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support je kompletní, vyvážená dieta s doporučenými nutričními hladinami požadovanými pro rostoucí a dospělé kočky. Proto je tato dieta vhodná také pro koťata.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support indukuje vznik moči s pH nižším než je 6,4 a podporuje zdravý močový trakt.
 • U pacientů s trávicími potížemi se doporučuje rozdělit celkovou denní krmnou dávku SPECIFIC™ FIW Digestive Support na 3-5 porcí za den.
 • Pro exokrinní pankreatickou insuficienci je typické výrazné sní­žení sekrece pankreatických trávicích enzymů. Nestrávené kr­mivo tak postupuje trávicím traktem, což vede ke vzniku průjmu, flatulenci a přerůstání bakterií. Dieta SPECIFIC™ FIW Diges­tive Support je snadno stravitelná a je proto ideální pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí. Přesto se doporučuje s dietou podávat také preparáty s pankreatickými enzymy.
 • Složení

  Vepřové maso, hovězí maso, předbobtnaná rýže, ryby, vejce, mi­nerály (včetně zeolitu), slunečnicový olej, vitamíny a stopové prvky, psyllium, řepná dřeň, kvasnice (zdroj ?-1,3/1,6-glukanů a mannan­-oligosacharidů), taurin, methionin, extrakt z yuky. Neobsahuje syn­tetické antioxidanty, barviva a zchutňovadla.

  Katalogové číslo: NP-4369 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.