Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

VetriScience Perio Plus Stix dent

Tyčinky Perio Plus jsou navrženy tak, aby dvojím způsobem poskytovaly kompletní péči o zuby.

700 

InformaceCena
VetriScience Perio Plus Stix dent 30ks
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 21% DPH): 832 
Obj. kód: 79079
EAN: 026664000187
700 
578  bez 21% DPH
Ušetříte 133  (16 %)

'

Perio Plus Stix – Chutná receptura určená na podporu zdraví parodontu u psů. Měkká vnitřní vrstva obsahuje minerální látky, probiotika a CoQ10 na kontrolu plaku a podporu zdravé dásně. Vnější vrstva obsahuje spirulinu a pemzu na odstranění bakterií a na osvěžení dechu.

Perio Plus byl navržen tak, aby dvojím způsobem podporoval denní parodontální péči, při jednoduchém podávání. Vnější vrstva Perio Plus Stix zajišťuje kontrolu plaku a odstraňuje bakterie, vnitřní vrstva podporuje integritu dásní a osvěžuje dech.

Účinné látky v Perio Plus

Kontrola plaku:

Pemza

(obsažená ve vnější vrstvě) je přírodní abrazivní látka, která snižuje plak a bakterie, které mohou vést k zápachu z dutiny ústní.Přírodní zeolity (hlinitokřemičité minerály mající mikroporézní strukturu obsažené ve vnitřní vrstvě) jsou jedinečnými minerály, které zabraňují plaku v jeho formování a ulpívání na zubech.

Zinek

(obsažený ve vnitřní vrstvě) proniká plakem na zuby a tento plak oxiduje, což má za následek menší formování plaku.

Podpora dásní:

Koenzym Q10

(ve vnitřní vrstvě) je nezbytným katalyzátorem pro tvorbu energie na buněčné úrovni a pro podporu funkce dásní. Tkáňové hladiny CoQ10 u psů klesají s věkem. Nedostatek koenzymu Q10 je spojován s nesprávným fungováním srdečního svalu a dásní.

Brusinky

(ve vnitřní vrstvě) jsou zdrojem antioxidantů bohatých na bioflavonoidy, které podporují zdraví dásní. Pomáhají také narušovat bakterie, které mohou vést k nahromadění plaku a zničení tkáně.Taurin (ve vnitřní vrstvě) spolupracuje se zinkem na podpoře zdraví a síly dásní. Silná tkáň dásní je důležitá, protože bakterie rostou na odumřelých tkáních.

Probiotika

(ve vnitřní vrstvě) napomáhají podporovat zdravou bakteriální rovnováhu v dutině ústní. Pomáhají tělu odstraňovat nezdravé, plak-způsobující bakterie a podporují silné dásně a svěží dech.

Extrakt z juky

(vnější vrstva) je bylina, která pomáhá zabraňovat enzymům, aby narušovaly integritu dásní.

Podpora svěžího dechu:

Značka Champex ™

(výtažek ze žampionů obsažený ve vnější vrstvě) byl rozsáhle studován pro jeho schopnost potlačovat zápach způsobený plyny ze zažívacího traktu a jako prevence tohoto zdroje zápachu.

Skořice

(ve vnější vrstvě) podporuje zdravou bakteriální rovnováhu v dutině ústní.

Spirulina a petržel

(ve vnější vrstvě) jsou skvělé zdroje deodoračního a čistícího chlorofylu.Spirulina je jedinečná zelená sinice. Pěstuje se ve sladkovodních jezerech. Obsahuje ještě vyšší množství bílkovin než chlorella, dále obsahuje vysoké množství chlorofylu, vitaminů, minerálních látek a dalších přírodních aktivních látek.Spirulina podporuje správnou funkci imunitního systému a přirozenou obranyschopnost.Spirulina přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.Spirulina obsahuje řadu vitaminů a minerálních látek. Tělo tyto látky při užívání spiruliny přijímá v přirozené podobě a ne synteticky vyrobené.Spirulina obsahuje 18 různých aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit a musí je přijímat v potravě. To činí ze spiruliny komplexní zdroj aminokyselin.Chlorofyl je unikátní zelené barvivo, pomocí kterého získávají rostliny energii ze slunečního záření a dále ji využívají. Spirulina obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací chlorofylu za všech rostlin.Spirulina je vhodným přírodním zdrojem živin, vitaminů a minerálních látek. Díky obsahu výživově hodnotných látek podporuje spirulina celkovou vitalitu.Spirulina je antioxidant a pomáhá tak chránit buňky před negativním působením volných radikálů.

Podpora organismu:

Vitamín B6 (pyridoxin)

Pyridoxin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pyridoxin podporuje normální činnost nervové soustavy, přispívá k normální psychické činnosti a normální funkci imunitního systému.

Jód

Spirulina obsahuje také významné množství jódu. Jód přispívá k normální funkci štítné žlázy, podporuje normální energetický metabolismus a normální činnost nervové soustavy. U rostoucího orgabnismu pak přispívá k normálnímu růstu.

Železo

Spirulina obsahuje vysoké množství železa. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek, podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin K

Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí.

Vitamin B1

Thiamin (vitamin B1) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální psychické činnosti. Taktéž přispívá k normální činnosti srdce.

Vitamin B12

Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporuje normální funkci imunitního systému. Dále přispívá k normální tvorbě červených krvinek, normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti.

Vitamin B2

Vitamín B2 jinak také riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální činnosti nervové soustavy. Podporuje udržení normálního stavu sliznic a pokožky a taktéž přispívá k udržení normálního stavu zraku.

Složení

anýzový olej, jablečný pektin, pivovarské kvasnice, síran vápenatý, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselina citrónová, vysušený extrakt fermentace Aspergillus niger, vysušený extrakt fermentace Aspergillus oryzae, vysušený extrakt fermentace Bacillus subtilis, vysušený extrakt fermentace Lactobacillus casei, vysušený extrakt fermentace Lactobacillus fermentum, vysušený extrakt fermentace Lactobacillus plantarum, extrakt ze semene pískavice řecké (trigonella foenum-graecum), glukóza monohydrát, glycerin, hydrolyzovaný rostlinný protein, maltodextrin, směs tokoferolů, ovesná mouka, kyselina propionová, pemza, extrakt z rozmarýnu, oxid křemičitý, alginát sodný, síran sodný, kyselina sorbová, sójový lecitin, rostlinný tuk, rostlinný olej, voda, syrovátka, roztok fermentovaných kvasined.

Doplňkové látky

Spirulina 300 mgpoddajný chlorofyl 6 mgPetržel (Petroselinum crispum) prášek z listů 210 mgPřírodní Zeolity 150 mgskořicový prášek 75 mgExtrakt ze žampionů (značka Champex™) 30 mgKoenzym Q10 20 mgExtrakt z juky 12 mgExtract z brusinek 7,5 mgTaurin 0.375 mgZinek (askorbát zinku) 0,24 mgLactobacillus Acidophilus 1650 CFUEnterococcus faecium 1650 CFUNávod k použitíPodávejte jednu tyčinku denně.Psům nad 25kg podávejte 2 tyčinky denně.

Balení obsahuje 30 tyčinek.

Katalogové číslo: NP-5242 Kategorií: , , , ,

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

Hmotnost včetně obalu (kg)
EAN

Obj. číslo

79079

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.