Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Roboran pro morčata

Roboran pro morčata, vitamino-minerální doplňkové krmivo, které slouží k optimálnímu zásobení organismu morčete nezbytným vitamínem C a dalšími potřebnými živinami.

113 

InformaceCena
Roboran pro morčata plv 60g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 134 
Obj. kód: 32227
EAN: 859113004240
113 
101  bez 12% DPH
Ušetříte 21  (16 %)

'

Roboran pro morčata

Vitamino-minerální doplňkové krmivo, které slouží k optimálnímu zásobení organismu morčete nezbytným vitaminem C a dalšími potřebnými živinami. Působí příznivě na zdravotní stav morčat a jejich reprodukční schopnosti. Krmivo obsahuje stabilní derivát kyseliny askorbové. Uvolňuje se v těle postupně a tím je zajištěno plynulé zásobování organismu vitaminem C. Kombinace s dalšími složkami snižuje vnímavost organismu ke krátkodobým stresovým vlivům.

Dávkování:

Používá se k pokrytí dostatečného množstí vitaminu C a dalších vitamínu a minerálních látek v krmné dávce morčat zvláště v období, kdy nemají dostatek zeleného krmiva či čerstvé zeleniny jako přirozeného zdroje. Podává se samostatně nebo zamíchaný do jadrného krmiva. Obecná denní dávka je 3 g na ks/den. Březí a nemocná zvířata 5-6 g ks/den. Podle složení krmné dávky podáváme denně nebo 1-3 krát týdně.


Katalogové číslo: NP-3493 Kategorie:

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

EAN

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.