Easy Pill Cat


Dostupnost: externí sklad

Easy Pill, pamlsky speciálně vyvinuté pro podávání léků chronickým a geriatrickým pacientům, kde např. násilné podávání několika tablet i vícekrát denně není příliš etické, navíc může být pro zvíře stresující.

EAN: 3401144275403

Varianty

132 Kč
1 029 Kč
Běžná cena (s DPH):165 Kč
Ušetřite:33 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):114,8 Kč
Naše cena (s DPH):132 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Easy Pill Cat

Easy Pill Cat
hmotnost včetně obalu0,4 kg

Easy Pill CatEasy Pill

Pamlsky speciálně vyvinuté pro podávání léků chronickým a geriatrickým pacientům, kde např. násilné podávání několika tablet i vícekrát denně není příliš etické, navíc může být pro zvíře stresující.

Lze je samozřejmě používat i k jednorázovému podávání léků nebo pro několikadenní či několikatýdenní perorální léčbu.
Kromě výrazné chutnosti je Easy Pill velmi dobře tvarovatelný a tablety velmi dobře drží, což zajišťuje, že tablety z pamlsku zvířeti nevypadnou. Dobře v něm ulpívají i celé kapsle nebo se do jednoho pamlsku může vložit několik menších tablet najednou. Pamlsky se dají rozdělit podle velikosti tablet.
Easy Pill umožňuje zvířatům:

 • přijmout lék příjemným a nenásilným způsobem
 • přijmout lék celý (tablety není nutné drtit, rozmělňovat a obsah kapslí není nutné vysypávat)
 • předejít nepřesnému dávkování, které je spojeno např. s drcením, rozmělňováním tablet, vysypáváním obsahu kapslí do krmiva, kdy se část prášku může ztratit při drcení, při manipulaci a pokud zvíře nepřijme celou krmnou dávku, nevíme, jakou dávku léku přijal)
 • předejít ovlivnění chuti potravy (např. vysypaný obsah kapsle může být kyselý či hořký a zvíře pak odmítá krmivo přijmout
 • odstranit problémy s velikostí tablet (velké tablety jsou hůře přijímány pro svou velikost a malé tablety se snadno ztratí: velkým psům mohou uvíznout na pyscích, pes je může vyplyvnout aniž bychom si toho všimli atp.)

Vzhledem k rozdílným nárokům psů a koček, jsou konzistence, chuť a složení Easy Pill pro psy a kočky odlišné. Odlišné je také balení pamlsků.Složení:

kuřecí masová moučka, glukózový sirup, voda, rýžový škrob, ochucovadla na bázi tuku, konzervační látky, barviva a antioxidační látky scgválené v EU.Analýza:

bílkoviny 28,2%
tuky 12,2%
hrubá vláknina 0,9%
popeloviny 13,9%
vlhkost 16%Použití:

Easy Pill je určený k podávání v krmné misce spolu s krmením v domácím prostředí nebo na hospitalizaci. Není určený k jednorázovému podání léku vystresovanému pacientovi v ordinaci.
Instrukce pro první použití: Pokud se zvíře s Easy Pillem ještě nikdy nesetkalo, doporučuje se vložit pár kousíčků Easy Pill bez léku do krmné misky před vlastním krmením. Pokud je pozře, lze pak do jednoho pamlsku vložit lék a tento pamlsek spolu s krmením a s několika prázdnými kousky Easy Pill vložit do misky. Pokud si zvíře zvykne na tuto chuť a konzistenci, lze pak pravidelně s krmením podávat jen jeden kousek Easy Pill s lékem.
Zvláštnosti u koček: Bylo zjištěno, že kočky si fixují chuťové dojmy nejvíce ve věku kotěte. Aby bylo možné zaručit, že dospělá kočka bude Easy Pill bez problémů přijímat i s tabletou, doporučuje se, již koťatům od 3 měsíců věku občas podávat 2 malé kousíčky tohoto pamlsku. Tato investice se mnohokrát vyplatí později.

Poznámka: Někteří veterináři ve Francii zaznamenali dobré výsledky s Easy Pill při jeho podávání jen za účelem povzbuzení chuti k příjmu potravy u anorektických koček. Podle testů prováděných výrobcem nemusí první nezájem zvířete o Easy Pill ještě znamenat, že další podávání nepřinese úspěch. Easy Pill má pro psy a kočky zvláštní chuť a konzistenci a pokud si na jeho vlastnosti zvyknou a osvojí si je, Easy Pill se pak stane první, na co se v misce zaměří, obvykle ho pozřou jako první i s léky (bylo odzkoušené, že v něm pes neodhalí ani celou kapsli).doba použitelnosti 18 měsíců od data výroby


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Easy Pill Cat

Nový komentář

od: Sandra, Reakce

Datum: 2020-01-31 06:28:23

Název příspěvku: Easy Pill Cat

Skvělá věc, kočka bezproblémů sežere prášek vložený do Easy Pill, bez něj neskutečný boj s nulovým výsledkem. A jednoznačně nejlevnější dodavatel, u konkurence až o 95,- Kč na jedné krabičce dražší...

od: David, Reakce

Datum: 2019-04-08 12:38:26

Název příspěvku: Easy Pill Cat

Úžasná věc. Naše kočka já hodná, ale sva. Britky hold jsou temperamentní. Dostat do ní prášek je boj kdo z koho. Většinou prohraju, a ruce mam dodrapane. Teď má zánět, a bojovat s ní ráno a večer nejde. Už jsme byli nešťastní a nevěděli, jak do ní dostat prášky. Navic je rozezrana a jen tak něco nesni. Na internetu jsem našel tento zázrak. První jsem se bál, že to nebude žrát, ale naopak. Žere to i s práškem sama, a kdyby mohla, tak mi asi podekuje. Super věc.

od: Lucka, Reakce

Datum: 2010-05-28 14:28:55

Název příspěvku: Easy Pill

Dobrý den, každý majitel paličatého pejska zná, co to je dostat do tlamy miláčka lék. Bojovat se zacvaklou sánkou nemá smysl. Tajně cpát léky do sýrečků, párečků a salámků taky nejde věčně, hlavně když váš miláček na to přijde hned rozkousáním dobrůtky a lék Vám opětovně leží na podlaze nebo v pelíšku. Easy Pill je skutečně dobrým výrobkem, nestresuje zvířátko ani majitele. A to Vám říkám pravdu, bojovat s čelistmi mého pitbulla už dávno nemusím.

od: jirka, Reakce

Datum: 2009-02-17 16:22:59

Název příspěvku: Easy Pill

mam s tim nejlepsi zkusenosti. musim dat kocce 2x denne leky jiz skoro dva roky. asi bychom bez easy pillu se jiz obd davno vzajemne povrazdili... super vec... skoda, ze tak malo lidi o tom vi...

od: Lucie, Reakce

Datum: 2008-09-25 10:57:23

Název příspěvku: Easy Pill

Musím říct, že jsem byla také velmi skeptická. Ale v okamžiku, kdy moje kočička nejedla vůbec nic a potřebovala jsem do ni dostat léky a toto bylo jediné co zbaštila okamžitě, jsem uvěřila. Již jednou jsme absolvolaly strastiplnou cestu podávání léků a bylo to stresující pro obě, mi při další léčbě vstávaly vlasy hrůzou! A nebýt lékaře, který se o tom jen tak mezi řečí zmínil, trpěly by jsme opět. Mé obavy byly i v odhalení chuti léku, po kterém, když se nepodařil podat, slintala asi půl hodiny, byly také po prvním odzkoušení pryč! Takže skutečně doporučuji a věřte, že i při nechutenství to funguje. :o)

od: Anna, Reakce

Datum: 2008-09-18 14:34:43

Název příspěvku: Easy Pill

Dobrý den, kolik kousků je v jednom balení?

od: J.P., Reakce

Datum: 2008-02-19 18:41:24

Název příspěvku: Easy Pill

My Easy Pill také používáme, po operaci nádoru na mléčné žláze jsme začali naší labradorce dávat každý den vitamíny a také Sanicell, prášky na rakovinu, a dáváme jí je s Easy Pillem. Je to výborný vynález a můžu Vám to doporučit, vůbec jí ty prášky teď nevadí.

od: Dita, Reakce

Datum: 2008-02-15 14:40:36

Název příspěvku: Easy Pill

Můžete někdo poradit, jestli tento Easy Pill opravdu funguje? Vůbec nejsme schopní dostat prášek do naší kočky, tak by mě zajímalo, jestli by tohle pomohlo.

od: Jana, Reakce

Datum: 2008-02-17 11:39:04

Název příspěvku: Easy Pill

Funguje to spolehlivě, měli jsme stejný problém s našim psem, bere denně prášky a bylo to hrozný je do něj dostat. A teď už je s Easy Pillem baští v pohodě, já si to nemůžu vynachválit, zkuste to i vaší kočičce :-)

Ověřený zákazník Heureka.cz, 14. 1. 2019, 10:35

 • Kocourek snědl odčervovací prášek bez problémů, bez tohoto přípravku to byl vždy horor.

Celkové Hodnocení 5.0

Ověřený zákazník Heureka.cz, 12. 8. 2013, 6:37

Produkt je výborný. Do koček se velice špatně dostávají tabletky. S tímto produktem to funguje perfektně.

  Celkové Hodnocení 4.5

  Ověřený zákazník Heureka.cz, 21. 2. 2011, 7:40

  Tento výrobek je super pro podávání léků, kčky ho s chutí přijímaly. Dobře se do něj balí léky.

   Celkové Hodnocení 5.0


   Proč nakupovat u nás?