Veterinární přípravky > Péče o srst, kůži, drápy > Ecosin chytrá houba Dermasin oil

Ecosin chytrá houba Dermasin oil


Skladem

Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj

EAN: 8594160740255

Varianty

252 Kč
Běžná cena (s DPH):311 Kč
Ušetřite:59 Kč (19%)
Naše cena (bez DPH):208,3 Kč
Naše cena (s DPH):252 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Ecosin chytrá houba Dermasin oil

hmotnost včetně obalu0,15 kg

Ecosin chytrá houba Dermasin oilBiologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.


Napomáhá regeneraci drobných ložisek poškozené pokožky a může být doplňkem po aplikaci přípravku Chytrá houba Ecosin. Zvláčňuje pokožku a obsahem mikroflóry příznivě ovlivňuje obranné mechanizmy kůže savců, ptáků a plazů.


Složení:

Olea EuropaeaOil, Silica, Pythium oligandrum, Tocopherol, EucalyptusGlobulusOil, D-limonene.Návod k použití:

Koupel:

Před použitím důkladně protřepejte lahvičku. Čajovou lžičku oleje přidejte do 1l vlažné koupele (cca 34 °C) a rozmíchejte. Po koupeli nechte přirozeně oschnout. Opakujte podle potřeby.Na pokožku:

Před použitím důkladně protřepejte lahvičku. Vlažnou vodou (cca 34 °C) zvlhčete pokožku postiženého místa a vetřete olej. Po 10 minutách působení přebytečný olej zlehka osušte např. papírovými ubrousky. Aplikujte podle potřeby.Při aplikaci oleje nepoužívejte žádné jiné přípravky k ošetřování kůže kromě přípravků s Pythiumoligandrum.


Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno k vnitřnímu užití.


Skladování: Výrobek skladujte v suchu při pokojové teplotě 15 - 25 °C a relativní vlhkosti do 40 % v uzavřených originálních obalech.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Ecosin chytrá houba Dermasin oil

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?