Výživa > Krmivo pro psy > Eukanuba > Eukanuba > Eukanuba Dog Adult Large&Giant Salmon

Eukanuba Dog Adult Large&Giant Salmon


Dostupnost: 2 týdny

100% kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy všech plemen s lososem.

Výrobce: Eukanuba - Iams

Varianty

314 Kč
1 202 Kč
Běžná cena (s DPH):392 Kč
Ušetřite:78 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):273 Kč
Naše cena (s DPH):314 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Eukanuba Dog Adult Large&Giant Salmon

hmotnost včetně obalu12,25 kg

Eukanuba Dog Adult Large&Giant SalmonKompletní krmivo pro dospělé psy od 1 roku.


Vyrobeno z jedinečné antioxidační směsi obsahující vitamín E, který pomáhá psům užít si dlouhý život. Obsahuje přírodní zdroje vitamínů, minerálů a proteinů.
Krmivo Eukanuba, bohaté na maso ze severoatlantického lososa a obsahující více druhů obilovin, je vyrobeno z vysoce kvalitních přísad zajišťujících kompletní a vyváženou výživu. Jedinečná vícezrnná směs obsahující ječmen a rýži je zdrojem vysoce kvalitních karbohydrátů nezbytných pro udržení energie vašeho psa.
Před tím než došlo k domestikaci psů, byla jejich hlavním zdrojem potravy divočina. I dnes jsou živočišné proteiny základní stavebním kamenem výživy každého psa.
Krmivo Eukanuba, bohaté na maso ze severoatlantického lososa a obsahující více druhů obilovin, vychází z přirozených výživových požadavků vašeho psa. Jeho přísadu č. 1 tvoří maso z lososa. Krmte vašeho psa v souladu s přírodou!


Znaky krmiva:

  • přísadou č. 1 je maso z lososa
  • bez přidaných přísad, umělých příchutí, barviv nebo konzervačních látek
  • maso z lososa je přírodním zdrojem rybího oleje bohatého na vitamíny obsahující omega–3 mastné kyseliny nezbytné pro lesklou srst a zdravou kůži vašeho psa
  • obsahuje přírodní zdroje vitamínů, minerálů a proteinů


Složení:

sušené kuřecí a krůtí maso, 14% maso z lososa (přírodní zdroj rybího oleje), 14% rýže, kukuřice, čirok, ječmen, sušená celá vejce, 2,6% sušená řepná dužina, kukuřičný olej, hydrolyzované živočišné proteiny, živočišný tuk, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, 0,26% fruktooligosacharidy, uhličitan vápenatý.
Neobsahuje dochucovadla, barviva ani konzervační látky.Jakostní znaky:

hrubé proteiny: 23%, vlhkost 8%, hrubé oleje a tuky 14%, hrubé popeloviny 6,2%, hrubá vláknina 2,3%, vápník 0,95%, fosfor 0,8%, omega-3 mastné kyseliny 0.92%, omega-6 mastné kyseliny 3.43%, vitamín A 40315 m.j./ kg, vitamín D3 1338 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 224 mg / kg, betakaroten 4,4 mg / kg.
Metabolizovatelná energie 3623 kcal / kg.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Eukanuba Dog Adult Large&Giant Salmon

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?