Výživa > Krmivo pro psy > First Mate > First Mate Chicken&Blueberry

First Mate Chicken&Blueberry


Skladem

First Mate Chicken/Blueberry je ultrapremiové kompletní krmivo s kuřetem, brambory a borůvkami.

Výrobce: FirstMate

EAN: 072318100680

Varianty

556 Kč
1 339 Kč
2 594 Kč
Běžná cena (s DPH):635 Kč
Ušetřite:79 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):483,5 Kč
Naše cena (s DPH):556 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

First Mate Chicken&Blueberry

hmotnost včetně obalu6,75 kg

First Mate Chicken&BlueberryTento produkt firmy FirstMate obsahuje:
Silné přírodní antioxidanty! Glukosamin a MSM! Aktivní enzymy a probiotika!

Borůvky jsou jedním z nejzdravějších druhů ovoce vůbec. Obsahují vysokou hladinu antioxidantů, jsou skvělým zdrojem vlákniny. Připisuje se jim příznivý vliv na podporu zraku, zlepšují paměť, pohybové schopnosti a rovnováhu a mají řadu dalších vítaných účinků na organismus.

Společnost FirstMate se rozhodla zařadit porůvky jako jednu z hlavních surovin této speciální formule, aby umožnila pečujícím majitelům psů maximálně využít jmenované blahodárné účinky borůvek v každé denní dávce potravy jejich psích přátel.

Kuřecí moučka vynikajícím tradičním zdrojem bílkovin, bramborové vločky jsou nejsnáze stravitelným a pohotovým zdrojem sacharidů.

Tak jako u ostatních produktů firmy FirstMate si majitel psa může být jistý vysokou kvalitou surovin, které poskytují psovi perfektní výživu přesně podle jeho potřeb. Šetrná technologie pracující s nízkými teplotami umožňuje připravit vysoce stravitelnou výživu s plně zachovanými hodnotami základních živin, vitamíny a aktivními enzymy.


Deklarovaná jakost:

Bílkoviny 25%
Tuk 14%
Vláknina 4%
Vlhkost 10%
Popeloviny 7%
Vápník 1,7%
Fosfor 1,0%Složení:

Bramborové vločky, kuřecí moučka, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů vitamínů E), celé borůvky, dihydrogenfosforečnan vápenatý, cholinchlorid, sůl, kyselina propionová, vitamín C, extrakt z juky, extrakt ze žraločích chrupavek, korýšů a měkkýšů, vitamíny A,D3,K3,B1,B2,B6,B12, kyselina listová, panthotenan vápenatý, síran železnatý, d-biotin, oxid zinečnatý, oxid manganatý, síran měďnatý, cheláty zinku a mědi, síran kobaltnatý, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný, glukanáza, celluláza, amyláza, proteáza, glukosamin, MSM, probiotika (Lactobacillus acidophillus)Více o krmivu FirstMate se dočtete v našem článku FirstMate - technologicky i surovinově unikátní hypoalergenní krmivo pro psy.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:


Vhodné příslušenství


Diskuze k First Mate Chicken&Blueberry

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?