Bezlepkové hypoalergenní krmivo pro kočky


Vznik a vývoj Fortify vychází z potřeby nabídnout chovatelům psů a koček a veterinárním lékařům kvalitní české krmivo využitelné jako prevence před alergickými onemocněními. Zároveň krmivo takové, které bude zjišťovat optimální vývoj mláďat i plnohodnotný život dospělých i starších zvířat.

Seřadit dle
Výrobce:

Fortify Cat Adult

Fortify Cat AdultAkceNovinka Dostupnost: externí sklad

Fortify Cat Kitten

Fortify Cat KittenAkceNovinka Dostupnost: externí sklad

Fortify Cat Senior/Light

Fortify Cat Senior/LightAkceNovinka Dostupnost: externí sklad

Fortify Kitten Milk

Fortify Kitten MilkNovinkaSklademReceptury Fortify jsou:

  • bezlepkové – neobsahuje lepek (bílkovinu obilného zrna) - předchází poškození a zánětu sliznice tenkého střeva - nenarušuje vstřebávání živin, minerálů a vitamínů
  • hypoalergenní – neobsahuje běžné alergeny – chemická barviva a konzervanty, sóju, mléčné bílkoviny, vejce, vepřové ani hovězí maso.
  • vysoce chutné a stravitelné

obohacené množstvím prospěšných doplňků pro optimální vývoj a zdraví psů i koček.Krmiva Fortify jsou vyráběna výhradně z prověřených surovin odebíraných od renomovaných velkých výrobců, kteří jsou schopni garantovat standardní kvalitu svých produktů a ve spolupráci s veterinárními lékaři, kteří se rovněž podílejí na přípravě a testování nových druhů veterinárních diet. Ty již jsou nebo budou nabídnuty chovatelům, jejichž mazlíček je postižen zhoršenou funkcí nebo onemocněním jater, srdce, ledvin a močových cest nebo vybraným celkovým onemocněním. Veterinární lékaři jsou při distribuci krmiva spolu s námi jako výrobcem i garanty kvality, čerstvosti a správného skladování krmiva. Proto je krmivo Fortify distribuováno výhradně jejich prostřednictvím.


Proč nakupovat u nás?