Přípravky pro koně > Péče o srst, kopyta > FURminator Equine hrablo pro koně

FURminator Equine hrablo pro koně


Skladem

FURminator, zcela nové vyčesávací hrablo s vysokým účinkem. Patentovaná profesionální hrabla FURminator jsou určena k vyčesávání línající srsti psů, koček, koní a ostatních domácích mazlíčků. Redukují línání o více než 90%. Jsou určena pro dlouhosrstá i k

Objednací číslo: 37401

EAN: 854460001370

Běžná cena (s DPH):1 141 Kč
Ušetřite:227 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):755,4 Kč
Naše cena (s DPH):914 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

FURminator Equine hrablo pro koně

hmotnost včetně obalu0,2 kg

FURminator Equine hrablo pro koně


  • Pomáhá udržovat zdravou kůži a srst.
  • Odstraňuje zimní a uvolněnou srst mnohem lépe než jakýkoliv jiný kartáč, či hřeben.
  • Neřeže ani neničí srst.
  • Stimuluje krevní oběh a růst chlupů.


Návod k použití:

Použití FURminátoru je snadné a bezpečné! Než začnete, ujistěte se, že srst Vašeho koně je čistá a zcela suchá. Jelikož FURminátor vyčesává velké množství srsti, je vhodné vyčesávat koně na volném prostranství. Jemně táhněte FURminátor srstí ve směru růstu chlupů. Provádějte dlouhé, jemné tahy. Věnujte zvláštní péči okolí citlivých oblastí (břicho, končetiny, genitálie a konečník). Nepoužívejte přílišnou sílu a tlak jako při česání hřebenem. Hluboké a hrubé kartáčování může poškodit kůži (zarudnutí a podráždění). Jakmile zpozorujete jakékoliv zarudnutí čí podráždění kůže, ihned ukončete vyčesávání. Doba vyčesávání je závislá na plemeni a stavu srsti Vašeho koně.Upozornění:

Před použitím FURminátoru prohlédněte Vašeho koně, zda nemá zacuchanou srst, otlačeniny, odřeniny, modřiny nebo rány způsobené ostrým předmětem. Pokud objevíte jakékoliv poranění, nepoužívejte FURminátor a vyhledejte ošetření zvěrolékařem.FURminátor XL lze také použít na další velká zvířata, např. dobytek apod.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k FURminator Equine hrablo pro koně

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?