Gelacan Fast


Skladem

Doplňkové krmivo pro psy s Boswellinem®, kolagenními peptidy CHP, vitamíny E, C a selenem vhodné k akutní aplikaci při bolestivosti pohybového aparátu psů; při zánětlivých procesech v kloubních, šlachových a vazivových tkáních.

Výrobce: Orling s.r.o.

EAN: 8594004691736

Varianty

416 Kč
1 082 Kč
Běžná cena (s DPH):520 Kč
Ušetřite:104 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):361,7 Kč
Naše cena (s DPH):416 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Gelacan Fast

hmotnost včetně obalu0.6 kg

Gelacan FastGelacan Fast

Doplňkové krmivo s Boswellinem®, kolagenními peptidy CHP, vitamíny E, C a selenem vhodné k akutní aplikaci při bolestivosti pohybového aparátu psů.
Gelacan Fast obsahuje komplex účinných složek pozitivně ovlivňujících zánětlivé procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu.
Boswellin® je originální bylinná formule s vysokým obsahem boswellových kyselin k rychlému zvýšení flexibility kloubů a elasticity pohybu. Obsahuje bylinné extrakty vykazující protizánětlivé a analgetické účinky, obnovující krevní cévy a zlepšující krevní oběh a výživu postižených tkání. Důsledkem působení účinných látek Boswellinu® je zmírnění bolestivosti, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Účinné látky pomáhají při akutním postižení i chronických zánětech. Potlačují proliferaci tkání při zánětu a potlačují odbourávání pojivových tkání. Mechanismus účinku je podobný jako u nesteroidních antirevmatik, avšak bez vedlejších účinků na zažívací trakt.
Kolagenní peptidy CHP zvyšují tvorbu kolagenu o 100 %, zmírňují až odstraňují následky poškození kloubů, vazů a šlach. Ovlivňují metabolismus buněk pojivových tkání směrem k syntéze fyziologického typu kolagenu, normalizují jejich činnost a omezují bolestivost.Indikace:

  • při akutních potížích pohybového aparátu (kulhání, poranění kloubů, vazů a šlach)
  • při zánětu vazů, šlach a svalů
  • po úrazech a operačních výkonech
  • při ztuhlosti kloubů a u starších psů
  • pro zlepšení pohyblivosti


Forma:

práškové doplňkové krmivoSložení:

hydrolyzovaná kolagenní želatina, Boswellin® - extrakt z Boswellia Serrata, vitamín E, vitamín C, seleničitan sodný, přírodní aroma

Složení v denní dávce 1,5 g:

kolagenní peptidy CHP 1350 mg, Boswellin® 130 mg, vitamín C 6,5 mg, vitamín E 5,2 mg, selen 5,2 µgDoporučené dávkování:

1,5 g na 10 kg hmotnosti psaZpůsob použití:

Podávat denně po dobu minimálně 2 měsíců.
Dlouhodobé podávání je možné.Uchovávat v chladu a suchu.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Gelacan Fast

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 26. 7. 2014, 14:05

    Celkové Hodnocení 4.5


    Proč nakupovat u nás?