Halančíci


Dostupnost: 2 týdny

Halančíci bezesporu patří k nejkrásnějším akvarijním rybám. Lákají chovatele nejen nevyčerpatelnou krásou barev, ale i podivuhodným způsobem života. Druhé, podstatně rozšířené a přepracované vydání úspěšné publikace "Halančíci" shrnuje veškeré starší i ne

EAN: 9788085280760

Běžná cena (s DPH):199 Kč
Ušetřite:20 Kč (10%)
Naše cena (bez DPH):162,7 Kč
Naše cena (s DPH):179 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Halančíci

AutorVítek Jiří, Kadlec Jaroslav
Počet stran304
NakladatelstvíSvět křídel
hmotnost včetně obalu0,52 kg

HalančíciČást Biologie klade důraz na ekologii halančíků a jejich život v přírodě obecně, do podrobností vykládá jejich systematické zařazení a geografické rozšíření, vnější i vnitřní charakteristiku, rozmnožování, vývoj, biologické zvláštnosti.


Kapitoly o chovu se soustředí na praktické informace: nároky chovu halančíků, vhodné nádrže, osvětlení, teplota, ideální potrava, možné nemoci a základní léčebné prostředky. Nechybí ovšem ani informace o historii a současnosti chovu. Přehled druhů sestává z charakteristik chovatelsky nejdůležitějších rodů, doplněných o chovatelský postup u nejčastěji chovaných druhů, zbytek významných rodů a druhů je systematicky rozčleněn a charakterizován v tabulkách, které celkově zahrnují 64 rodů a 439 druhů.


Příloha obsahuje mimořádně užitečné kapitoly věnované akvaristické praxi, dále seznam adres světových klubů chovatelů halančíků i odkazy na tematické webové stránky. Publikace je navíc doplněna fotografickou přílohou s 228 překrásnými snímky halančíků, jejich domovských lokalit a vybraných stadií embryonálního vývoje.


Rok vydání 2001


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Diskuze k Halančíci

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?