Výživa > Krmivo pro psy > Hills > Hills Science Plan > Hills Canine Puppy Growth Large Breed

Hills Canine Puppy Growth Large Breed


Skladem

Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen (v dospělosti vážících přes 25kg) do věku 12ti až 18ti měsíců, v závislosti na plemeni; s drůbežím masem.

Výrobce: Hill's Pet Nutrition, Inc.

EAN: 052742201306

Varianty

955 Kč
1 191 Kč
Běžná cena (s DPH):1 527 Kč
Ušetřite:572 Kč (37%)
Naše cena (bez DPH):830,4 Kč
Naše cena (s DPH):955 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Hills Canine Puppy Growth Large Breed

hmotnost včetně obalu11,2 kg

Hills Canine Puppy Growth Large BreedDoporučeno pro

  • Štěňata velkých plemen (v dospělosti vážící nad 25 kg) od odstavu do 1 roku věku


Není určeno pro

  • Kočky
  • Březí nebo kojící feny, z důvodů snížené koncentrace energie a sníženého obsahu vápníku (v porovnání s ostatními recepturami Science Plan™ Puppy). Březím nebo kojícím fenám by měla být zkrmována receptura Science Plan™ Puppy Healthy Development Mini nebo Medium.


Doplňující informace

  • Štěňata velkých plemen by měla být krmena Science Plan™ Puppy Healthy Development Large Breed od odstavu do 1 roku věku a potom převedena na krmivo Science Plan™ Adult Advanced Fitness™ Large Breed.
  • Science Plan™ Puppy Healthy Development Large Breedje obohacen o vysoké množství DHA (dokosahexaenová kyselina), přirozeně se nacházející v mateřském mléce, která je nezbytnou strukturální součástí mozkové tkáně. Zkrmování receptury Science Plan™ Puppy Zdravý vývoj březím a kojícím fenám (na rozdíl od receptury Puppy Zdravý vývoj Large Breed) zajistí štěňatům vysokou hladinu DHA ještě před jejich odstavem. Pokud jsou štěňata po odstavu krmena recepturou Science Plan™ Puppy Healthy Development Large Breed je tak během kritického období rozvoje mozku a očí štěňatům dodáno další množství DHA.
  • Neměla by být zkrmována jakákoli doplňková krmiva nebo doplňky, zejména to platí pro doplňky s obsahem vápníku, jejich přidání může porušit nutriční rovnováhu.


VLASTNOSTI VÝHODY
Omega-3 mastná kyselina DHA (dokosahexaenová kyselina) Zvýšená hladina, z přírodního zdroje Přispívá k optimálnímu rozvoji sítnice, a tím k lepšímu zraku. Podporuje optimální rozvoj mozku pro snadnější cvičitelnost štěňat.
Obsah energie Vápník Snížené v porovnání s Puppy Pomáhá zajistit optimální vývoj skeletu.
Bílkoviny Zvýšená hladina a vysoká kvalita Podporuje zdravý růst a pevné svaly.
L-karnitin Doplněn Podporuje tvorbu svaloviny, větší hustotu kostní hmoty a pevnější kosti.
Přírodní vláknina Doplněna Zajišťuje tuhé výkaly.
Esenciální mastné kyseliny Vysoká hladina Podporují zdravou kůži a srst.
Palatabilita (chutnost) Vysoká Zvyšuje ochotu přijímat krmivo.
Jedinečná antioxidační formule Doplněna Neutralizuje volné radikály a napomáhá funkci imunitního systému.


Složení granulátu

Kuře: mletá kukuřice, kuřecí (35%) a krůtí moučka (celkem drůbeží 55%), pivovarská rýže, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, sušená celá vejce, celulóza, sušená řepná dužina, minerální látky, lněné semínko, rybí tuk, sójový olej, vitamíny, stopové prvky, taurin a beta-karoten. Přírodní konzervace směsí tokoferolů a kyselinou citronovou.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Hills Canine Puppy Growth Large Breed

Nový komentář

od: Kateřina, Reakce

Datum: 2008-10-29 18:31:08

Název příspěvku: Hills Canine Puppy Growth Large Breed

Dobrý den,
mám dotaz ohledně krmení, krmím hills puppy large, ale koukala jsem ze v nem nejsou zadne latky jako je msm nebo chondroitin. V jiných krmeních na která jsem koukala tyto látky jsou. Jsou tedy nezbytné během růstu pro štěně?

od: Petra Knihová, veterinární péče, Reakce

Datum: 2008-10-31 22:55:27

Název příspěvku: Hills Canine Puppy Growth Large Breed

Dobrý den, co se týče látky MSM či chondroitinu, o kterých se zmiňujete, vhodné rozhodně jsou, obzvlášť pro psy velkých a obřích plemen, a to především v období růstu. Přestože bývají chondroprotektiva v kvalitních krmivech obsažena, nebývá jich ale většinou tolik, aby pokryly jejich zvýšenou potřebu u štěňat velkých plemen. Proto vždy doporučuji ke každému krmivu štěňatům velkých a obřích plemen kloubní výživu přidávat. Není-li kloubní výživa v krmivu obsažena, dodávejte ji štěněti spolu s krmivem, ať již ve formě sypké či v tabletách.

od: Tamara, Reakce

Datum: 2008-09-23 10:55:08

Název příspěvku: Hills Canine Puppy Growth Large Breed

Dobrý den,

krmím štěně suchým krmivem hills pro štěňata obřích plemen. Ale teď nevím, jestli, nebo kdy mu můžu dát i nějakou tu konzervičku hills.

Díky za jakoukoliv zprávu

tami16@seznam.cz

od: Petra Knihová, veterinární péče, Reakce

Datum: 2008-09-23 12:12:09

Název příspěvku: Hills Canine Puppy Growth Large Breed

Dobrý den, konzervy Hills Puppy nejsou pro štěňata velkých plemen nejvhodnější, ale jistě se štěněti nic nestane, když ji občas dostane. Nebylo by však vhodné těmito konzervami krmit štěně velkého plemene denně či výhradně jimi. Často se ale stává, že jakmile štěně zjistí, že místo granulí může dostávat také konzervy, začne granule odmítat a vyžaduje jen konzervy. Jejich pravidelné zkrmování bych opravdu nedoporučovala, a tak je třeba zvážit, zda je vůbec začít podávat. Pokud ano, pak by bylo vhodnější konzervu s granulemi smíchat a nepodávat jednou pouze suché a jindy zas pouze konzervu.

ILKA, 16. 8. 2015, 14:41

BYL MI DOPORUČEN

  • RYCHLOST KVALITA VELMI DOBRÁ

Celkové Hodnocení 5.0


Proč nakupovat u nás?