Výživa > Krmivo pro kočky > Hills > Hills Science Plan > Hills Feline Kitten

Hills Feline Kitten


Skladem

Kompletní granulované krmivo určené pro koťata do věku 12 měsíců, dále pro gravidní a laktující kočky. Pomáhá v prevenci nástupu klinických příznaků onemocnění dolního močového traktu.

Výrobce: Hill's Pet Nutrition, Inc.

EAN: 052742873503

Varianty

415 Kč
Běžná cena (s DPH):512 Kč
Ušetřite:97 Kč (19%)
Naše cena (bez DPH):360,9 Kč
Naše cena (s DPH):415 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Hills Feline Kitten

Hills Feline KittenHills Feline Kitten
hmotnost včetně obalu2,1 kg

Hills Feline KittenDoporučeno pro

  • Koťata od odstavu do věku 1 roku
  • Březí a kojící kočky


Není určeno pro

Dlouhodobé krmení starších dospělých koček, pokud nemají vyšší energetické nároky.Doplňující informace

  • Během druhé poloviny laktace mohou být koťata převedena na totéž krmivo Science Plan™ Kitten, kterým byla dosud krmena matka, čímž se zjednoduší proces odstavu.
  • Všechny receptury Science Plan™ Kitten jsou obohaceny o vysoký obsah DHA (dokosahexaenová kyselina), nezbytnou strukturální složku mozku, která se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce. Krmení březích a kojících koček krmivem Science Plan™ Kitten poskytuje koťatům před odstavem vysoký obsah DHA. Pokud jsou tímto krmivem krmena i koťata po odstavu, je jim dodávána další DHA během důležité fáze vývoje mozku a očí.
  • Krmivo Science Plan™ Kitten je dostupné v mnoha příchutích a to jak v granulích, tak v kapsičkách či konzervách.


VLASTNOSTI VÝHODY
Omega-3 mastná kyselina DHA (dokosahexaenová kyselina) Zvýšený obsah z přírodních zdrojů Napomáhá optimálnímu vývoji sítnice pro lepší zrak. Podporuje optimální vývoj mozku pro větší bystrost a rychlejší reakce koťat.
Obsah energie Stravitelnost Zvýšený obsah Vysoká Splňuje energetické nároky bez nutnosti zvýšení krmných dávek.
Bílkoviny Zvýšený obsah a vysoká kvalita Podporuje zdravý růst a pevné svaly.
Minerály včetně vápníku Zvýšený ale kontrolovaný obsah Poskytuje optimální poměr pro růst a vývoj. Podporuje zdravé zuby a kosti.
Palatabilita Vysoká Zvyšuje ochotu přijímat krmivo.
Receptury 3 kapsičky, 1 konzerva, 2 granuláty Větší možnost výběru pro zvýšení ochoty přijímat krmivo.
Udržuje pH moči Kyselé: pH 6,2–6,4 Podporuje dobrý zdravotní stav močového traktu.
Jedinečná antioxidační formule Přidán vysoký obsah antioxidantů Neutralizuje volné radikály a pomáhá udržet zdravý imunitní systém.
Přírodní vláknina Doplněna Podporuje pevný trus.


Složení granulátu

Kuřecí: kuřecí (46%) a krůtí moučka (kombinace obou 65%), kukuřice, živočišný tuk, rybí tuk, proteinový hydrolyzát, minerální látky, rybí tuk, sušená řepná dužnina, lněné semínko, celulóza, DL-metionin, pivovarská rýže, taurin, tryptofan, vitamíny, stopové prvky a beta-karoten. Přírodní
konzervace směsí tokoferolů a kyselinou citronovou.Složení granulátu

S tuňákem: kuřecí a krůtí moučka, kukuřice, živočišný tuk, moučka z tuňáka (6%), kukuřičná glutenová moučka, proteinový hydrolyzát, minerální látky, lněné semínko, sušená řepná dužina, rybí tuk, L-lyzin hydrochlorid, L-tryptofan, taurin, vitamíny, stopové prvky a beta-karoten. S přírodními antioxidanty (směs tokoferolů).Složení kapsičky

Kuřecí: kuře (32%), vepřové, hrachový bílkovinný koncentrát, tapiokový škrob, minerální látky, losos, pšeničná mouka, celulóza, celá sušená vejce, proteinový prášek, kukuřičný škrob, dextróza, rybí tuk, slunečnicový olej, DL-methionin, vitamíny, taurin, stopové prvky a beta-karoten. Barveno přírodním karamelem.S krůtou: kuře, vepřové, krůta (4%), hrachový bílkovinný koncentrát, tapiokový škrob, losos, pšeničná mouka, celulóza, celá sušená vejce, proteinový prášek, kukuřičný škrob, dextróza, rybí tuk, slunečnicový olej, DL-methionin, vitamíny, taurin, stopové prvky a beta-karoten. Barveno přírodním karamelem.


S mořskou rybou: kuře, vepřové, hrachový bílkovinný koncentrát, losos (4%), tapiokový škrob, minerální látky, celá sušená vejce, kukuřičný škrob, celulóza, proteinový prášek, dextróza, slunečnicový olej, rybí tuk, DL-methionin, vitamíny, taurin, stopové prvky a beta-karoten. Barveno přírodním karamelem.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Hills Feline Kitten

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 23. 2. 2013, 18:04

Moc dobré krmivo

  • Chutnají mému kotěti. Jsou maličké a lehce stravitelné.

Celkové Hodnocení 5.0


Proč nakupovat u nás?