Hippovit Sport


Dostupnost: 2 týdny

Špičkový doplněk pro koně ve vysoké zátěži až pro vrcholové sportovce. HIPPOVIT SPORT obsahuje komplex kloubní výživy (glukosaminsulfát, chondroitin sulfát, omega3 nenasycené mastné kyseliny), který zajišťuje preventivní ochranu pohybového aparátu (kloubn

Výrobce: Univit s.r.o.

EAN: 8595113004592

Varianty

1 199 Kč
Běžná cena (s DPH):1 498 Kč
Ušetřite:299 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):1 042,6 Kč
Naše cena (s DPH):1 199 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Hippovit Sport

Hippovit Sport
hmotnost včetně obalu3,2 kg

Hippovit SportCharakteristika

Špičkový doplněk pro koně ve vysoké zátěži až pro vrcholové sportovce. HIPPOVIT SPORT obsahuje komplex kloubní výživy (glukosaminsulfát, chondroitin sulfát, omega3 nenasycené mastné kyseliny), který zajišťuje preventivní ochranu pohybového aparátu (kloubních chrupavek, vazů, šlach), zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám. Dále obsahuje Yea-Sacc, probiotika, což je živá kvasinková kultura, která podporuje trávení, pomáhá při průjmech, působí jako prevence kolik. Obsah vitamínů, aminokyselin a elektrolytů pokrývá zvýšenou potřebu sportovních koní při tréninku a soutěžích. Přispívá k rychlejší regeneraci organismu po zátěži. Zlepšuje využití živin z krmné dávky a podporuje tvorbu svaloviny. Technologie použitá při výrobě zajišťuje bezprašnost přípravku.
HIPPOVIT SPORT je určen k dennímu doplnění krmné dávky sportovních a dostihových a koní.Doplňkové minerální krmivo Hippovit Sport obsahuje výtažky z mořských živočichů, které zajišťují preventivní ochranu pohybového aparátu (kloubních chrupavek, vazů, šlach), zlepšují látkovou výměnu, udržují pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám.Způsob použití

Používá se k běžné krmné dávce složené ze sena, ovsa a dalších obilovin, nebo ke granulovanému krmivu bez přidaných minerálních látek a vitamínů! Pro optimální účinek přípravku na kloubní výživu je nutno podávat minimálně 2 měsíce.
Tento přípravek lze podávat s dalšími produkty řady HIPPOVIT: CHONDRO, MSM, HOOF&COAT, MYCO, ANTISTRES, K .Dávkování

  • Doporučená dávka je 20g na 100 hmotnosti koně

Pro optimální účinek přípravku na kloubní výživu je nutno podávat minimálně 2 měsíce.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Hippovit Sport

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?