Jezdecká literatura

Pro milovníky koní nabízíme opravdu pestrý výběr jezdecké literatury. Nabízíme příručky na téma jak začít s chovem, péče o koně, nemoce a jejich léčba, začátky westernového ježdění, drezura, fotografické publikace, encyklopedie.

Filmoví koně

Filmoví koně

Filmoví koně je druhá kniha Pavla Jahody, která je věnovaná jedné z nejobtížnějších prací s koněm - natáčení filmů. Autor pomocí vyprávění vlastních zážitků předává informace a postřehy o této zajímavé práci.

159,-
143,-

Dostupnost (dny): 10

Když zvoní podkovy koní

Když zvoní podkovy koní

Autorem knihy Když zvoní podkovy koní je Pavel Jahoda, člověk, který koním zasvětil celý svůj život a jehož nejvíce oslovil westernový styl. Ve své knize vypráví "koňáckým" slangem skutečné příběhy, které prožil po boku koní.

139,-
125,-

Dostupnost (dny): 10

Kůň od A do Z

Kůň od A do Z

Kůň od A do Z je publikací obsahující abecedně řazené pojmy týkající se koní. Každé heslo je srozumitelně vysvětleno a mnoho z nich je doplněno názornou fotografií či obrázkem. Kniha obsahuje i hipologický slovníček s překlady do německého, anglického, francouzského a španělského jazyka.

495,-
446,-

Dostupnost (dny): 10

Na vytrvalostní trati

Na vytrvalostní trati

Na vytrvalostní trati je kniha zaměřená na vytrvalostní ježdění. Dočtete se zde o výběru vhodného koně, koupi vybavení, péči o kopyta, výživě, udržování kondice či hodnocení fyzické zdatnosti a mnoho dalších potřebných informací. Vše je doplněno názornými obrázky a fotografiemi.

399,-
359,-

Dostupnost (dny): 10

Umění jízdy se spřežením

Umění jízdy se spřežením

Umění jízdy se spřežením je kniha představující tuto krásnou disciplínu. Naleznete zde informace například o tom, jak správně postrojit a zapřáhnout koně, jak ideálně držet opratě, co obnáší práce na dvojité lonži, jak používat brzdu či jak zapřahat koně využívané v zemědělství. Tyto a mnoho dalších informací naleznete v této knize, která je bohatě vybavena názornými obrázky pro lepší pochopení.

200,-
180,-

Dostupnost (dny): 10

Vývoj chovu koní v Čechách

Vývoj chovu koní v Čechách

Vývoj chovu koní v Čechách, na Moravě a na Slovensku autora Drahoslava Misaře je zdařilou publikací zabývající se šlechtěním či výkonostními zkouškami. Kniha je doplněna zdařilými barevnými a černobílými fotografiemi

450,-
405,-

Dostupnost (dny): 10

Westernové ježdění pro pokročilé

Westernové ježdění pro pokročilé

Westernové ježdění pro pokročilé je příručkou vhodnou pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit ve westernovém ježdění. Autorem této knihy je Peter Kreinberg, úspěšný evropský westernový jezdec s nejvyšší odborností a chovatel koní plemene quarter horse a arabských koní.

320,-
288,-

Dostupnost (dny): 10

Nákupní koš

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2999,- Kč doprava po ČR zdarma.

Přihlásit

E-mail:
Heslo:

Odkazy

Placené odkazy
Hotel pro psy Sherak Placené odkazy
Chovatelská stanice německých ovčáků Placené odkazy

zde může být umístěn odkaz i na Vaše stránky, pište na info@veterinarnipece.cz


Mapa stránek

Právní ujednání