Literatura > Chovatelská literatura > Psi > Psi-plemena > Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér


Dostupnost: 2 týdny

Kniha Jorkšírský teriér je další titul z nakladatelství Robimaus. Plemeno Jorkšírský teriér je jedním z nejoblíbenějších psů vůbec. Tato monografie Vám pomůže se blíže seznámit s tímto společenským a temperamentním plemenem.

EAN: 9788087293058

Běžná cena (s DPH):129 Kč
Ušetřite:13 Kč (10%)
Naše cena (bez DPH):105,5 Kč
Naše cena (s DPH):116 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Jorkšírský teriér

AutorŠebková Naděžda, Dytrychová jana
Počet stran72
NakladatelstvíRobimaus
hmotnost včetně obalu0,2 kg

Jorkšírský teriérNovinka nakladatelství - monografie velmi oblíbeného psa Jorkšírského teriéra je konečně na knižním trhu! Autorka knihy Dr. Ing. Naděžda Šebková je pedagogem ČZU v Praze, kde vyučuje předměty s kynologickým zaměřením a zootechnikou. Spoluautorka Jana Dytrychová je studentkou bakalářského oboru "Kynologie" na ČZU v Praze, zároveň je chovatelkou jorkšírských teriérů a vlastní chovatelskou stanici "Malé potěšení".


Kniha je řazena podle abecedních hesel, takže je velmi přehledná a srozumitelná všem čtenářům a zájemcům o chov tohoto velmi oblíbeného pejska. Nechybí samozřejmě kapitoly péče o srst, problémové chování, výstavy, rozmnožování a štěňata, infekční nemoci aj. Vzhledem k tomu, že všechny naše knihy jsou výhradně od českých autorů, doufáme, že i tento titul bude o to žádanější a pro některé chovatele cennější.


Rok vydání 2009


Diskuze k Jorkšírský teriér

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 2. 9. 2013, 9:10

    Celkové Hodnocení 4.5


    Proč nakupovat u nás?