Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Fortify

Vznik a vývoj Fortify vychází z potřeby nabídnout chovatelům psů a koček a veterinárním lékařům kvalitní české krmivo využitelné jako prevence před alergickými onemocněními. Zároveň krmivo takové, které bude zjišťovat optimální vývoj mláďat i plnohodnotný život dospělých i starších zvířat.


Veškeré potřebné informace o recepturách, složení krmiv a veterinárních diet, doplňcích stravy pro psy a kočky naleznete zde: www.fortify.cz


 

KRMIVA FORTIFY JSOU K DISPOZICI V NAŠÍ VETERINÁRNÍ ORDINACI

Receptury Fortify jsou:

  • bezlepkové – neobsahuje lepek (bílkovinu obilného zrna) - předchází poškození a zánětu sliznice tenkého střeva - nenarušuje vstřebávání živin, minerálů a vitamínů
  • hypoalergenní – neobsahuje běžné alergeny – chemická barviva a konzervanty, sóju, mléčné bílkoviny, vejce, vepřové ani hovězí maso.
  • vysoce chutné a stravitelné

obohacené množstvím prospěšných doplňků pro optimální vývoj a zdraví psů i koček.


Krmiva Fortify jsou vyráběna výhradně z prověřených surovin odebíraných od renomovaných velkých výrobců, kteří jsou schopni garantovat standardní kvalitu svých produktů a ve spolupráci s veterinárními lékaři, kteří se rovněž podílejí na přípravě a testování nových druhů veterinárních diet. Ty již jsou nebo budou nabídnuty chovatelům, jejichž mazlíček je postižen zhoršenou funkcí nebo onemocněním jater, srdce, ledvin a močových cest nebo vybraným celkovým onemocněním. Veterinární lékaři jsou při distribuci krmiva spolu s námi jako výrobcem i garanty kvality, čerstvosti a správného skladování krmiva. Proto je krmivo Fortify distribuováno výhradně jejich prostřednictvím.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.