Literatura > Chovatelská literatura > Akvaristika > Krabi a poustevníčci

Krabi a poustevníčci


Dostupnost: 2 týdny

Nejnovější knížka o krabech a poustevníčcích a jejich chovu od Ing. Jiřího Patoky navazuje na dvě vydařené knihy předchozí, které byly věnovány rakům (nakladatelství Grada) a sladkovodním krevetám (nakladatelství Robimaus). Jiří Patoka tak v česky psané l

EAN: 9788087293270

Běžná cena (s DPH):129 Kč
Ušetřite:13 Kč (10%)
Naše cena (bez DPH):105,5 Kč
Naše cena (s DPH):116 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Krabi a poustevníčci

AutorPatoka Jiří
Počet stran72
NakladatelstvíRobimaus
hmotnost včetně obalu0,2 kg

Krabi a poustevníčciNejnovější text věnovaný krabům obsahuje veškeré potřebné informace pro chovatele, jak začátečníky, tak i pokročilé. Zmíněné druhy prakticky kompletně odrážejí druhové spektrum dostupné z importů do České republiky.


Velmi cenná je i kvalitní obrazová dokumentace, kterou autor ke knize shromáždil. Některé druhy jsou v ČR na fotografiích zveřejněny poprvé, a to rozhodně usnadní jejich určování nejen chovatelské veřejnosti.


Autor, který v současnosti působí ve Výzkumném ústavu vodohospodářském a na České zemědělské univerzitě, při zpracování tématu uplatňuje své dlouholeté zkušenosti chovatele, znalosti z praxe z bývalého zaměstnání v importní firmě a vhodným způsobem je propojuje s nejnovějšími vědeckými poznatky, které získal studiem literatury, kterou při přípravě shromáždil. Po stránce obsahové i didaktické lze nový rukopis jedině pochválit a doufat, že brzy najde cestu ke svým čtenářům.


Jednotlivé kapitoly jsou jako vždy řazeny podle abecedních hesel a jsou doplněny množstvím velmi zdařilých barevných fotografií.


Rok vydání 2012


Diskuze k Krabi a poustevníčci

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?