krmivo pro psy Kronch


Hypoalergenní krmivo Kronch je čistě přírodní produkt a vyrábí se v Dánsku z masa mořského lososa, žijícího v hlubokých a čistých vodách Atlantiku u pobřeží Islandu a Grónska, a dalších vysoce kvalitních surovin. Je velice bohaté na důležité mastné kyseliny Omega 3, EPA, DHA a OMEGA 6. Vysoká využitelnost obsažených mastných kyselin je dána jejich živočišným původem.

Ryba je vysoce biologicky hodnotná a má velice pozitivní vliv na celý organismus, na imunitní systém, na stav kůže a srsti, na funkci pohlavních žláz a tím i na plodnost.
Ryba, jako je mořský losos, je zároveň přírodním zdrojem kloubní výživy. Současně s nasycenými a nenasycenými mastnými kyselinami pomáhá při hojivém procesu - artritida, ztuhnutí a zánět kloubů, poruchy růstu a křivice.Kronch


Henne Pet Food, výrobce krmiv Kronch, jako jeden z mála výrobců splňuje náročné požadavky vyváženého krmiva podle normy AAFCO (Association of American Feed Control Officials). Certifikace AAFCO je garancí použitých surovin a kvality zpracování. Krmivo Kronch se vyrábí bez konzervačních látek, umělých barviv a dochucovadel, bez sojových bílkovin a bez použití syntetických konzervačních látek.


Pro výraznější efekt společnost Henne Pet Food doporučuje používat doplněk stravy Kronch Lososový olej a jako pamlsky pochoutky Kronch.Proč nakupovat u nás?