krmivo pro psy Magnusson

Zakladatel skandinávské společnosti MAGNUSSON Petfood Peter Masgnusson pracuje se psy a s krmivem pro psy více jak 35let. Základní filozofií Petera Magnussona je vyrábět krmivo nejvyšší kvality za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším a nejekologičtějším způsobem, jak ke krmivu, tak i k životnímu prostředí. Klade velký důraz na kvalitní zdroje surovin ze Švédska a na výjimečnou technologii zpracování krmiva bez zbytečných umělých přísad. Tuto výjimečnou technologii společnost vyvíjela a zdokonalovala s předními evropskými fyziology pro psy mnoho let. K výrobě krmiva Peter Magnusson využívá pouze energii z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné.

Magnusson Meat&Biscuit Adult

Magnusson Meat&Biscuit Adult

Magnusson Meat&Biscuit Adult, kompletní krmivo pro dospělé psy s normální aktivitou; s hovězím masem.

80,-

Dostupnost (dny): 6

Magnusson Meat&Biscuit Junior

Magnusson Meat&Biscuit Junior

Magnusson Meat&Biscuit Junior, kompletní krmivo pro štěňata, mladé psy, březí a kojící feny; s hovězím masem.

550,-

Dostupnost (dny): 6

Magnusson Meat&Biscuit Light

Magnusson Meat&Biscuit Light

Magnusson Meat&Biscuit Light, kompletní nízkokalorické krmivo pro dospělé a stárnoucí psy, pro seniory a jedince s tendencí k nadváze; s hovězím masem.

520,-

Dostupnost (dny): 6

Magnusson Meat&Biscuit Work

Magnusson Meat&Biscuit Work

Magnusson Meat&Biscuit Work, kompletní vysocekalorické krmivo pro dospělé a aktivní psy s vyšší potřebou příjmu energie; s hovězím masem.

1 350,-

Dostupnost (dny): 6

Magnusson Original Aktiv

Magnusson Original Aktiv

Magnusson Original Aktiv, kompletní krmivo pro psy s vysokou spotřebou energie.

990,-

Dostupnost (dny): 6

Magnusson Original Blanda

Magnusson Original Blanda

Magnusson Original Blanda, organické krmivo pro silně alergické psy.

752,-

Dostupnost (dny): 6

Magnusson Original Kennel

Magnusson Original Kennel

Magnusson Original Kennel, kompletní chovatelské krmivo pro všechna plemena dospělých psů.

790,-

Dostupnost (dny): 6

Magnusson Original Lätta

Magnusson Original Lätta

Magnusson Original Lätta, kompletní krmivo pro psy s nízkou spotřebou energie.

890,-

Dostupnost (dny): 6Rodinná společnost MAGNUSSON Petfood představuje vzor pro výrobu krmiv pro psy.


Zpracování

MAGNUSSON Petfood je jediná společnost ve Skandinávii a jedna z mála na světě, která zpracovává krmivo v "horkovzdušných troubách" za nízkých teplot po dobu cca. 45minut/100kg. Takto zpracované krmivo je časově náročné a proto společnost vyrobí pouze 2-3 tisíce tun ročně, oproti konkurenčním výrobcům, kteří pomocí extruze trvající 2-3 minuty/100kg vyrobí 30-60 tisíc tun za rok.

Tato technologie výroby zachovává přirozené vlastnosti surovin a garantuje, že všechny přírodní vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky zůstanou k dispozici ve své původní podobě a v celém původním spektru v organismu psa. Tento proces nezatěžuje trávicí soustavu psa, napomáhá k lepší stravitelnosti a zachovává přírodní chuť a vůni. V krmivu se nepoužívají žádné potravinářské ani tukové nástřiky pro zlepšení chuti, ani chemické (umělé) vitamíny, doplňky či konzervanty. Díky tomu má krmivo MAGNUSSON menší trvanlivost 8-10 měsíců.Suroviny

MAGNUSSON Petfood jako jediná společnost na světě používá pro výrobu krmiv výhradně čerstvé hovězí maso, nikoli masové moučky. A zdrojem obilovin je ječmen a celozrnná mouka.

Ječmen - zároveň sytí i čistí. Pro svůj vysoký obsah chlorofylu a velkého množství aktivních enzymů je ideálním prostředkem pro nastartování detoxikace organismu psa.
Dále obsah antioxidantů zpomaluje buněčné stárnutí, podporuje trávení a peristaltikum.
Ječmen hraje důležitou roli v posílení imunitního systému, napomáhá k rovnováze organismu psa a podporuje léčbu kožních onemocnění.

Celozrnná pšeničná mouka - rozdíl mezi celozrnnou pšeničnou moukou a klasickou běžně používanou moukou je ten, že pšeničná mouka obsahuje pouze endospern, který obsahuje hlavně lepek, škrob a málo živin.
Celé zrno pšenice obsahuje 3 části:

Za studena lisovaný řepkový olej - olej je velmi vysokým zdrojem kyseliny alfa-linolenové (Omega3 mastné kyseliny), vitamínů, zejména vitamínu E a dalších důležitých živin. Za studena lisované oleje se šetrně lisují bez vysokých teplot a další nutné rafinace. Pro chuť oleje jsou velmi důležité přírodní aromatické látky, které v oleji zůstanou právě jen při lisování za studena.

Pivovarské kvasnice - obsahují vitamíny skupiny B, bílkoviny, minerály a stopové prvky. Podílejí se na látkové výměně proteinů, tuků a uhlohydrátů a jsou zdrojem vysoce stravitelných bílkovin a dalších biologicky účinných látek, nejsou kontaminovány hormony antibiotiky a jinými škodlivými látkami, podléhají nejpřísnějším kritériím ekologického zemědělství.Certifikační orgán kontroly jakosti KRAV

KRAV - hnutí ekologického zemědělství, které dbá na kvalitu surovin bez chemických pesticidů, hnojiv a geneticky modifikovaných organismů. Přispívá ke zvýšení rozmanitosti ve volné přírodě. A zároveň organizace sddružuje zemědělce, vědce, pedagogy z téměř všech zemí světa. Mezinárodní federace KRAV udělila certifikát jakosti i společnosti MAGNUSSON Petfood.Každému chovateli a majiteli psa musí být jasné, že malá rodinná společnost, která dbá na kvalitu vstupních i výstupních surovin a hlavně ji záleží na kvalitním zpracování krmiva, nehledě na menší množství vyroby, se nedá srovnávat s obřími výrobci, kteří chrlí desetitisíce a statisíce tun ročně pro zisk a uspokojení poptávky. Těmto výrobcům a majitelům společností, kteří mnohdy psa ani neměli, chybí láska ke zvířatům, nikoli k penězům.


Nákupní koš

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2999,- Kč doprava po ČR zdarma.

Přihlásit

E-mail:
Heslo:

Odkazy

Placené odkazy
Hotel pro psy Sherak Placené odkazy
Chovatelská stanice německých ovčáků Placené odkazy

zde může být umístěn odkaz i na Vaše stránky, pište na info@veterinarnipece.cz


Mapa stránek

Právní ujednání