Veterinární přípravky > Veterinární kosmetika > Medivet šampon proti šupinatění a svědění kůže zvířat

Medivet šampon proti šupinatění a svědění kůže zvířat


Dostupnost: externí sklad

Medivet, specielní a účinný veterinární šampón k řešení závažných projevů šupinatění a svědivosti kůže, zbavuje suchou kůži lupů.

EAN: 7640114911033

Varianty

347 Kč
Běžná cena (s DPH):433 Kč
Ušetřite:86 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):286,8 Kč
Naše cena (s DPH):347 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Medivet šampon proti šupinatění a svědění kůže zvířat

hmotnost včetně obalu0.15 kg

Medivet šampon proti šupinatění a svědění kůže zvířatMedivet

Jednou z důležitých příčin vzniku a rozvoje šupinatění a svědění kůže zvířat je přeměna kvasinkových hub rodu Malassezie ze saprofyta na nebezpečného patogena. Důležitou úlohu zde hraje především zvýšená vlhkost kůže, výskyt jiných dermatóz, defekty keratinizace, změny v ochranném systému hostitele, atopie, potravní hypersenzitivita, poruchy žláz s vnitřní sekrecí a zvýšená produkce mazu. Někteří autoři uvádějí, že Malassezia canis se snadněji množí v přítomnosti stafylokoků a roste dobře ve spojení s jinými bakteriemi. Přítomnost malassezií aktivuje imunitní reakci hostitele a výsledkem je epidermální zánět a poškození epidermální vodní bariéry. To vede ke zvýšení vlhkosti kůže, což umožňuje další přemnožení kvasinek.Medivet je specielní a účinný veterinární šampón k řešení závažných projevů šupinatění a svědivosti kůže zvířat.


Medivet obsahuje dvě účinné látky: ketokonazol a octopirox, které se ve svém účinku doplňují. Obě tyto složky účinkují na přemnoženou kožní mikroflóru. Ketokonazol působí proti přemnožování kvasinek. Octopirox účinkuje jak na kvasinky, tak na bakterie. Díky kombinaci obou látek je Medivet účinný v podpůrné terapii plísňových, kvasinkových a sekundárních bakteriálních infekcí kůže s projevy šupinatění a svědění, např. u atopických pacientů.


Použití

Navlhčete srst zvířete vlažnou vodou. Vmasírujte Medivet šampón do kůže a nechte působit 10-15 minut, poté opláchněte vodou a srst dobře osušte. Koupání provádějte 2x až 3x týdně poi dobu 4 - 6 týdnů. Poté používejte preventivně jednou týdně.
Použití šampónu konzultujte s veterinárním lékařem.Uchovávejte při teplotě 15-25°C


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Medivet šampon proti šupinatění a svědění kůže zvířat

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 26. 2. 2014, 17:35

  Celkové Hodnocení 5.0

  Ověřený zákazník Heureka.cz, 5. 7. 2013, 11:30

   Celkové Hodnocení 4.5

   JANA ŠIMKOVÁ, 25. 4. 2013, 17:38

   Doporučuji

   • Krásná srst,šampon používám delší dobu a jsem velmi spokojena.

   Celkové Hodnocení 5.0

   Ověřený zákazník Heureka.cz, 1. 10. 2012, 7:02

    Celkové Hodnocení 5.0

    Bailey, 18. 3. 2011, 10:04

    Rozhodně výrobek doporučuji. Skvěle se s ním srst myje, pění není ho potřeba tolik. Lze ho i naředit. Srst je po něm lesklá, problémy ustupují a fenka se cítí mnohem lépe. Skvělé je i balení, některé mají tvrdé balení, se kterým se mokrýma rukama špatně manipuluje. Pokud trpíte na lupy, poškozenou pokožku či vašeho pejska srst svědí, zkuste to. Nám to pomáhá.

    • - hledala jsem šampon pro zklidnění svědění, léčbu poškozené kůže psa - skvělá recenze jednoho uživatele,který má podobné trable s kůží psa jako my.
    • - velikost balení, brala bych větší ale aspoň ho můžu otestovat

    Celkové Hodnocení 5.0


    Proč nakupovat u nás?