Mineralpony Senior


Dostupnost: 2 týdny
Doprava zdarma

Minerální doplňkové krmivo s obsahem kolagenu CHP, základních minerálních látek, vitamínu E, selenu, vitamínu C, jódu a beta-karotenu určené pro výživu kostí a kloubů dospělých koní v zátěži.

Výrobce: Orling s.r.o.

Varianty

3 244 Kč
Běžná cena (s DPH):4 007 Kč
Ušetřite:763 Kč (19%)
Naše cena (bez DPH):2 820,9 Kč
Naše cena (s DPH):3 244 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Mineralpony Senior

hmotnost včetně obalu12,5 kg

Mineralpony SeniorCHARAKTERISTIKA:
Mineralpony Senior zajišťuje současné podávání kostních minerálů a kolagenních peptidů. Toto spojení pozitivně působí při dekalcifikaci probíhající na základě stresu a mechanického zatěžování. Je určen pro prevenci a při poruchách funkce pohybového aparátu skokově či pracovně namáhaných koní. Působí při regeneraci kloubních povrchů a vaziv a zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí pohybového aparátu.
Přítomný jod je nepostradatelnou složkou hormonů štítné žlázy, které ovlivňují fyziologický a psychický vývoj, činnost nervové a svalové tkáně a energetický metabolizmus. Je rozhodující pro normální vývoj a činnost centrálního nervového systému.


POUŽITÍ:
  • při dekalcifikaci skeletu a kopytní kosti
  • pro doplnění zásob kostních minerálů u sportovně zatěžovaných koní
  • k ovlivnění minerálního hospodářství organizmu


DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
100g denně
Podávat denně v průběhu závodní přípravy i závodní či pracovní zátěže jako podpůrný výživový doplněk pro doplnění potřebných minerálů, aminokyselin a peptidů potřebných pro řádnou výživu a metabolizmu pojivové a vazivové tkáně namáhané sportovní a pracovní zátěží.


ZPŮSOB POUŽITÍ:
Denní dávku odměříme, přimícháme ke krmné dávce a dobře zvlhčíme. Denní dávku lze podat jednorázově či rozložit do více krmných dávek. U hůře krmitelných koní je vhodné zpočátku podávat menší dávky a postupně dávku zvyšovat až na plnou denní dávku.


Uchovávat v chladu a suchu

Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Mineralpony Senior

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?