Nature´s Protection


Nature´s Protection je komplexní a pragmatický sortiment bezpodmínečné kvality, která představuje odpovědnou volbu pro chovatele, kteří hledají optimální zdraví a duševní pohodu zvířete v zájmovém chovu.

Seřadit dle
Výrobce:Naše filozofie v oblasti výživy je velmi jednoduchá, přesto velmi účinná. Chtěli jsme se zbavit všech vlastností výrobku, které se podobají lidským stravovacím zvykům, k nimž je v dnešní době stále větší sklon. Nezajímají nás marketingové triky. Naší jedinou oblastí zájmu je pes.


Psy je nejlépe krmit jako masožravce. Proto za první složku budeme vždy považovat zdroj kvalitního masa. Na ochranu kvality krmiva
z bakteriologického hlediska jsme se záměrně rozhodli nepoužívat tzv. čerstvé maso, které ve skutečnosti obsahuje hodně vody. Pracujeme se sušenými potravinami se stabilním nutričním profilem.


Naše zdroje tuku poskytují plno energie, přičemž dodávají také správné
a vyvážené množství esenciálních mastných kyselin omega-6 a omega-3, potřebných pro zdravou kůži a lesklou srst a podporujících také dobrou funkci imunitního systému.


Pečlivě vybrané zdroje uhlovodanů dodávají rychlou energii pro zábavu i práci, zatímco zdroje vlákniny dosahují správného průchodu střevy. Výsledkem celého složení je malé množství pevné stolice, což je známka optimálního trávení.


Obsah minerálních látek a vitamínů
v krmivu je přizpůsoben velikosti plemene a fázi života tak, aby byla zajištěna pevná struktura kostí a optimální fungování všech metabolických funkcí. Jakékoliv doplnění vitamínů a/nebo minerálních látek doma je tedy zbytečné, dokonce může jít o kontraindikaci.


Naši odborníci na výživu psů a veterinární péči vypracovali každou recepturu na základě nejnovějších poznatků v oblasti nutriční vědy. Nutriční potřeby obohatili o další specifické výhody (vyjádřené symboly).


Všechny výhody vycházejí z uznávaných vědeckých údajů. Neprovádíme ani nepodporujeme testování na zvířatech. Krmivo podle všech našich receptur je podáváno psům v podmínkách chovných stanic nebo v rodinném prostředí, abychom se ujistili, že jsou bezvadně přijímány a stravitelné.


Nepoužíváme ani nepotřebujeme umělá barviva, ochucovadla nebo konzervační látky. Naše výrobky jsou přirozeně chutné!


A v neposlední řadě – jsme inovativní! Výsledkem je, že pouze ve značce Nature’s Protection se nachází MicroZeoGen, který představuje jedinečný pokrok v oblasti výživy. Žádné jiné vysoce kvalitní krmivo pro domácí zvířata tuto výhodu nenabízí.


Natures ProtectionProč nakupovat u nás?