Noromectin pasta


Skladem

Noromectin® pasta určená k léčbě a prevenci parazitárních onemocnění koní a hříbat.

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci

Noromectin pasta


Noromectin pasta

Pro prodej přípravku na naší ordinaci volejte: +420 720 689 696Noromectin® pasta pro koně a hříbata

Složení - (zpravidla) účinné látky:
6,42 g: Ivermectinum 120 mg v 6,42 g.
Složení - pomocné látky:
Hyprolosum, Ricini oleum hydrogenatum, Titanii dioxidum, Propylenglycolum.Indikace nebo použití:
Léčba a prevence parazitárních onemocnění způsobených následujícími parazity: Dospělé a arteriální larvální stadiia - Strongylus vulgaris, dospělé a tkáňové larvální stadiia - Strongylus edentatus, dospělé stádia S. equinus a Triodontophorus spp. Dospělé a nezralé malé strongyly včetně benzimidazol-rezistentních kmenů: Cyathostomum spp., Cylicocyclus spp., Cylicostephanus spp., Cylicodontophorus spp., Gyocephalus spp. Dospělé a nezralé plicní parazity Dictyocaulus arnfieldi, dospělé a nezralé stádia Oxyuris equi, dospělé a nezralé stádia Parascaris equorum, dospělé stádia Trichostrongylus axei, Habronema muscae, Strongyloides westeri, mikrofilarie Onchocerca spp., orální a žaludeční stádia larev střečka Gastrophilus spp.


Kontraindikace:
Žádné.


Nežádoucí účinky:
Nejsou známy.


Speciální upozornění:
Při silné invazi mikrofilárií Onchocerca spp. může dojít po aplikaci přípravku k reakci (svědění, otoky) zapříčiněné velkým množstvím odumřelých mikrofilárií. Příznaky mizí spontánně v několika dnech, případně se doporučuje symptomatická léčba.


Dávkování:
Doporučená dávka je 0,2 mg ivermectinu na 1,0 kg tělesné hmotnosti jednorázově perorálně. Aplikátor 6,42 g obsahuje 120 mg ivermectinu, množství dostatečné k ošetření 600 kg tělesné hmotnosti.
Hříbata - aplikace od 6-8 týdnů stáří s opakováním po 6-8 týdnech.


Upozornění:
Při manipulaci s přípravkem nekuřte a nejezte. Po použití přípravku si umyjte ruce. Uchovávejte při teplotě od 15 do 25°C.
Uchovávat mimo dosah dětí. Pouze pro zvířata. Extrémně toxický pro ryby a vodní organismy. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na krabičce.použity materiály ÚSKVBL, Brno

TENTO PŘÍPRAVEK NENÍ VOLNĚ PRODEJNÝ!K DISPOZICI V NAŠÍ VETERINÁRNÍ ORDINACIPříbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:


Diskuze k Noromectin pasta

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?