Literatura > Chovatelská literatura > Teraristika > ještěři > Obrazový atlas gekonů

Obrazový atlas gekonů


Dostupnost: 2 týdny

Chovat doma plazy už dnes není žádnou extravagancí, pokud nechodíme s krajtou kolem krku do hospody na pivo. Větší hadi nebo ještěři ovšem vyžadují více místa, což může být kupříkladu v panelákovém bytě problém. Pro ty, kdo musí prostorem šetřit, je ideál

EAN: 9788090276000

Běžná cena (s DPH):299 Kč
Ušetřite:30 Kč (10%)
Naše cena (bez DPH):244,5 Kč
Naše cena (s DPH):269 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Obrazový atlas gekonů

AutorKlátil Lubomír
Počet stran128
hmotnost včetně obalu0,48 kg

Obrazový atlas gekonůObecná část knihy se věnuje systematice a charakteristice gekonů (rozčlenění do řádů, podřádů, čeledí, rodů, atd.; přesný popis vnější i vnitřní tělesné stavby, seznam chráněných druhů...), určování pohlaví, rozmnožování a šlechtění. Najdete zde i praktické informace ohledně chovu: zařízení terária a jeho příslušenství, správné krmení, nemoci a parazité a obrana před nimi. Nechybí rozličné zajímavosti a specifika ? nejmenší i největší, nejbarevnější a nejkrásnější druhy, druhy snadno i obtížněji chovatelné.


V atlasové části najdete u každého jednotlivého druhu barevný portrét, latinský i český název, podčeleď, údaje o rozšíření ve volné přírodě, vzhledovou charakteristiku a podrobnou charakteristiku chovných nároků ? potřebná teplota, vlhkost i vybavení terária. Navíc konkrétní zvláštnosti a užitečné poznámky a tipy ohledně krmení a další péče. Ze závěrečných stránek publikace se dozvíte, kde žijí gekoni nejblíže České republiky a jak je lze v přírodě lovit ? včetně zajímavých loveckých historech a zážitků autora. Snadnou orientaci v atlasu zaručuje praktický přehledný rejstřík.


Rok vydání 1999


Diskuze k Obrazový atlas gekonů

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?