ORIJEN - biologicky vhodný a jednoduchý koncept


Krmiva ORIJEN odráží vyváženost a rozmanitost stravy, se kterou by se psi a kočky setkali ve volné přírodě a pro kterou jsou vyvinuty.

Seřadit dle
Výrobce:Psi a kočky se vyvinuly jako lovci - struktura jejich čelistí a zažívací systém je vědecky klasifikuje jako masožravce. Jsou přizpůsobeni na stravu založenou na mase, která je bohatá na živočišné proteiny a tuky.


BEZ OBILOVIN

  • Bohatý obsah proteinů
  • omezené množství sacharidů
  • zcela bez obilovin

Krmivo ORIJEN se charakterizuje nejvyšším obsahem čerstvého masa a tím se liší od běžných komerčních krmiv. Neobsahuje nevhodné obiloviny s vysokým glykemickým indexem a rostlinné proteiny, které se jednoduše nenachází v přirozené stravě.

Aby krmivo ORIJEN napodobilo přirozenou stravu, charakterizuje se rozmanitostí masa včetně čerstvého kuřecího a krůtího masa z volně chovanách kuřat a krůt, čerstvých celých vajec, červeného masa a sladkovodních a mořských ryb. Všechny tyto suroviny jsou v Biologicky Vhodném poměru 80% masa, 20% ovoce a zeleniny a 0% obilovin (80.20.0.)

Biologicky vhodný Orijen napodobuje stravu, se kterou by se psi a kočky setkali ve volné přírodě a pro kterou je matka Příroda vyvinula. Svým složením prospívá špičkovému zdraví vašeho psa nebo kočky a to jak fyzickému tak duševnímu.OrijenProč nakupovat u nás?