Otofin ušní roztok


Skladem

Přípravek k pravidelnému čištění zevního zvukovodu u psa a kočky.

Výrobce: Bioveta a.s.

EAN: 8594004859198

Varianty

193 Kč
Běžná cena (s DPH):241 Kč
Ušetřite:48 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):159,5 Kč
Naše cena (s DPH):193 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Otofin ušní roztok

hmotnost včetně obalu0,13 kg

Otofin ušní roztokOTOFIN ušní lotio rozpouští ušní maz, čistí zevní zvukovod psa nebo kočky, zanechává vláčnou pokožku a příjemnou vůni. Jeho pravidelné používání napomáhá udržovat uši čisté a zdravé. Svým složením odpovídá současným požadavkům na kompozici přípravků určených pro efektivní a bezpečné výplachy a čištění uší psů a koček.
Účinné látky jsou získané z přírodních drog, které se kromě vynikajícího antiseptického efektu vyznačují svou bezpečností. Měsíček, levandule, bazalka a propylenglykol jsou známy svou schopností redukovat počty bakterií a kvasinek; působí též proti některým virům a roztočům. Měsíček a alfa-bisabolol mají prokázaný zklidňující a protizánětlivý efekt.


Indikace:

Preventivní ošetření zvukovodu a boltců psů a koček - jedenkrát týdně.
V případě nadměrného znečištění zvukovodu cerumenem a odumřelou tkání lze roztok po poradě s veterinárním lékařem aplikovat jednou denně po dobu osmi dní. Výplach zvukovodů tvoří součást terapie infekčních a parazitárních otitid, nenahrazuje však jejich léčbu.Způsob aplikace:

Snadné použití přípravku OTOFIN ušní lotio umožňuje dostatečně dlouhý a elastický aplikátor, pomocí kterého lze roztok aplikovat dostatečně hluboko do zvukovodu.
Zvukovod je třeba vyplnit roztokem a opatrně masírovat, nadbytek tekutiny lze odsát vatou nebo tamponem. Roztok by měl chvíli ve zvukovodu působit, poté může zvíře roztok a uvolněný maz vytřepat. Zbytek přípravku lze opět odsát tamponem. Vatové tyčinky nepoužívejte!

Pokud je zvukovod silně znečištěný, aplikujte opakovaně.

Neaplikujte při perforovaném bubínku a u zvířat se známou přecitlivělostí na některou z účinných nebo pomocných látek.Obsah účinných a léčivých látek.

Propylenglykol 40,0 g; (±) - alfa-bisabolol 100 mg; Tekutý měsíčkový extrakt lihový 3,0 g; levandulová silice 100 mg; bazalková silice 280 mg; glyceromakrogol-7- kokoát; regulátor kyselosti; dihydrát edetanu disodného, regulátor pěnivosti, čištěná voda.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Otofin ušní roztok

Nový komentář

ebelie, 28. 6. 2015, 7:34

změnila jsem původní osvědčený produkt na tento a zatím nejsem zklamaná, kapičky krásně voní a dobře se aplikují

  • - výrobek nezklamal
  • -zatím nic

Celkové Hodnocení 3.5

Ověřený zákazník Heureka.cz, 15. 11. 2014, 19:29

Máme dlouhodobou zkušenost, původně zakoupen u veterináře.

  • Krásně voní po bylinkách, i chlupáč hezky voní. Přírodní vůně chlupáčům nevadí, dobře čistí ouška ale nevysušuje.
  • nic

Celkové Hodnocení 5.0


Proč nakupovat u nás?