Pes


Dostupnost: 2 týdny

Jaké štěně si mám pořídit? Jaký košík na spaní mu mám koupit? Jaké krmení mu bude chutnat a kolik potřebuje? Jak ho mám cvičit? Co mám dělat, když můj pes onemocní? Knížka určená zejména mladým chovatelům přináší odpovědi na všechny nejčastější otázky a j

EAN: 9788085768169

Běžná cena (s DPH):49 Kč
Ušetřite:5 Kč (10%)
Naše cena (bez DPH):40 Kč
Naše cena (s DPH):44 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Pes

AutorPiersová Helena
Počet stran32
NakladatelstvíFragment
hmotnost včetně obalu0,09 kg

PesZ této knihy zjistíte nejen, které plemeno je pro Vás nejvhodnější a jaké vybavení budete potřebovat, ale i kde pejska sehnat, jak ho seznámit s novým domovem a naučit základním hygienickým návykům. Stručně a jasně se dozvíte vše, co potřebujete vědět o každodenní i speciální péči: správně krmení - množství, frekvence a složení, péče o srst, očkování, odčervování, příznaky onemocnění, jak podávat léky, atd.


Názorný obrazový průvodce vysvětlí správné postupy při základním výcviku. Nechybí informace o rozmnožování, vývoji štěňat. Přehledný rejstřík Vám pomůže snadno vyhledat jakoukoli potřebnou informaci.


Kniha je bohatě ilustrována, poutavé fotografie stejně jako mimořádně zajímavý a přínosný text jsou dílem známé autorky a fotografky Heleny Piersové.


Rok vydání 1995


Diskuze k Pes

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?