Dotazy, články > Odborné články > Phytovet, bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně

Phytovet, bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně


Skladem

Alternativní podpůrná léčba zvířat a využití léčivých rostlin v péči o zdraví zvířete, to je Phytovet.

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci

Phytovet, bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně

hmotnost včetně obalu kg

Phytovet, bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koněPhytovet je obchodní značkou společnosti Wild Herbs s.r.o., která vznikla v roce 1999 a působí v oblasti ekologické produkce léčivých rostlin. Zabývá se nákupem a zpracováním léčivých rostlin v režimu Bio. Na základě zájmu o alternativní podpůrnou léčbu zvířat a možnosti využití léčivých rostlin v péči o zdraví zvířete začala produkovat řadu bylinných doplňků výživy Phytovet.

Produkty značky Phytovet jsou čistě přírodní bylinné směsi bez přísad. Jsou vyráběny pouze z vysoce kvalitních surovin používaných při výrobě humánních přípravků a jsou určeny k efektivní podpoře léčby jak chronických a akutních zdravotních potíží zvířete, tak především k dlouhodobému preventivnímu užívání. Účinné látky produktů Phytovet jsou organismem lépe vstřebávány a díky svému širokému terapeutickému spektru podporují celkovou vitalitu a dobrý zdravotní stav zvířete s výrazně nižším rizikem projevu nežádoucích vedlejších účinků ve srovnání se synteticky vyráběnými preparáty.

Při sestavování směsí řady Phytovet byl kladen důraz především na účinnost a bezpečnost jednotlivých přípravků. Použité bylinné složky jsou již řadu let známy a využívány ve veterinární fytoterapii a péči o zvířata. Velká pozornost byla dále věnována struktuře směsí, které jsou jemně mleté a tudíž snadno poživatelné v kombinaci se základním krmivem.

Produkty jsou certifikovány Ústavem státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv.


O veterinární fytoterapii

Celosvětově rozšířený trend, směřující k návratu užívání přírodních prostředků v humánním léčitelství, vede již dnes mnoho majitelů nejen hospodářských zvířat, ale i domácích mazlíčků k využití fytoterapie jako jedné ze základních léčebných metod komplementární medicíny v péči o zdraví zvířete.

Fytoterapie je terapeutická metoda založená na využití léčivých rostlin v léčbě, prevenci, podpoře a doplnění léčby onemocnění u lidí a zvířat. Fytoterapeutika jsou vícesložkové směsi, které se díky velkému množství obsahových látek vyznačují širokým terapeutickým spektrem, jsou šetrné k organismu zvířete a mají v porovnání se synteticky vyráběnými preparáty výrazně menší množství vedlejších účinků.

Přesto, že fytoterapie ve veterinární praxi je stará jako chov domácích zvířat sám a již dnes je mnoha majiteli zvířat a veterinárními lékaři hojně užívána v péči o zdraví zvířete, nachází se vědecky fundovaná, speciálně orientovaná veterinární fytoterapie stále ve stádiu vývoje. Z těchto důvodů je nutné využít rozsáhlých humánně medicínských studií z oblasti léčivých rostlin v adaptaci pro veterinární fytoterapii.

Přípravky řady Phytovet ve svém složení používají léčivé rostliny, jejichž příznivé účinky na jednotlivé druhy onemocnění jsou dlouhodobě známy nejenom z tradičního lidového léčitelství, ale jejichž účinnost a obsahové látky jsou vědecky prozkoumány a prokázány.

Zjevně bezpečnější přístup léčby pomocí bylinek také odpovídá zájmu o ekologii a přirozené léčebné prostředky, který roste po celém světě. Použití fytoterapie při veterinární praxi nabízí rozšíření terapeutických prostředků a v kombinaci s ostatními terapeutickými přístupy zajišťuje bezpečnou léčbu při ohleduplném zacházení se zvířaty a životním prostředím.
použity materiály společnosti Wild HerbsDiskuze k Phytovet, bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně

Nový komentář

od: Leoš Berger, Reakce

Datum: 2008-03-15 10:17:56

Název příspěvku: Phytovet, bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně

Jak jsem si všiml, všichni tu chválí Phytovet, každý jednotlivý produkt zvlášť. Musím se tedy také připojit k chvále této značky obecně, protože jsou to opravdu špičkové přípravky a podle mého názoru: příroda přírodě, a tak co může být např. pro koně lepší než čistě přírodní produkt, bylinky. Leoš Berger

od: K.T., Reakce

Datum: 2008-02-22 10:53:19

Název příspěvku: Phytovet, bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně

Myslím si, že tyto bylinky Phytovet jsou bezvadný nápad, dávám je svému koni, jsem opravdu moc spokojená a všem doporučuju!


Proč nakupovat u nás?