Phytovet Cat Balance herbs


Skladem

Phytovet Cat Balance herbs, zklidňující bylinný přípravek pro kočky: působí zklidňujícím způsobem na nervovou soustavu; posiluje centrální nervový systém; zvyšuje celkovou odolnost vůči stresové zátěži.

Výrobce: Wild Herbs s.r.o.

EAN: 8594070770021

Varianty

208 Kč
Běžná cena (s DPH):238 Kč
Ušetřite:30 Kč (13%)
Naše cena (bez DPH):180,9 Kč
Naše cena (s DPH):208 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Phytovet Cat Balance herbs

Phytovet Cat Balance herbs
hmotnost včetně obalu0,19 kg

Phytovet Cat Balance herbsPhytovet Cat Balance herbs

Čistě bylinný potravinový doplněk působící zklidňujícím způsobem na nervovou soustavu vašeho mazlíčka. Při pravidelném užívání bude vaše kočka vyrovnanější a klidnější, přípravek ale nemá uspávací a unavující vedlejší účinek.
Podávání přípravku je vhodné u jedinců trpících všeobecnou nervozitou, bojácností, potížemi při cestování, panickými reakcemi, lekavostí, chvěním a potřebou se schovávat.
Je vhodný k dlouhodobému užívání a jeho dávkování může být krátkodobě zvýšeno před stresovými situacemi jakou je například Silvestrovská oslava.Dávkování:

1 odměrka cca = 1,4 g (je součástí balení)
kočky do 4kg váhy: 1/2 odměrky denně
4kg a více: 1 odměrka denněAplikace:

Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva (v případě potřeby navlhčíme). V prvních dnech podáváme nižší dávky. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit.Složení:

kozlík, meduňka, chmel, gotu cola, třezalka, mateřídouška, heřmánek, jablko, spirulina, slézDoba použitelnosti 36 měsíců.


Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Více o značce Phytovet a také o veterinární fytoterapii naleznete v článku Bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně PhytovetDiskuze k Phytovet Cat Balance herbs

Nový komentář

od: KIKI, Reakce

Datum: 2008-04-15 07:49:09

Název příspěvku: Phytovet Cat Balance herbs 125g

Uvítali bychom aplikaci tohoto přípravku ve formě tablet. Množství, které představuje l odměrku se před naší kočkou nedá zamaskovat do potravy.Tím pádem ho odmítne.Tabletka by se dala zasunout do kousku hovězího masa.


Proč nakupovat u nás?