Výživa > Přírodní doplňky výživy > Bylinné přípravky > Phytovet Cat Detoxication cure

Phytovet Cat Detoxication cure


Skladem

Phytovet Cat Detoxication cure, detoxikační bylinný přípravek pro kočky: podporuje odvod škodlivých látek z organismu zvířete; zvyšuje celkovou odolnost organismu vůči infekcím; užívání je vhodné po prodělání otravy, po léčbě syntetickými preparáty či po

Výrobce: Wild Herbs s.r.o.

EAN: 8594070770045

Varianty

208 Kč
Běžná cena (s DPH):238 Kč
Ušetřite:30 Kč (13%)
Naše cena (bez DPH):180,9 Kč
Naše cena (s DPH):208 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Phytovet Cat Detoxication cure

Phytovet Cat Detoxication cure
hmotnost včetně obalu0,19 kg

Phytovet Cat Detoxication curePhytovet Cat Detoxication cure

Čistě bylinná směs podporující funkci jater, ledvin a močových cest, orgánů vylučujících škodlivé látky z organismu.
Chlorella, sladkovodní řasa obsažená v tomto přípravku, je známa svou schopností vyrovnat se s toxickými látkami a zvyšuje celkovou odolnost organismu vůči infekcím.
Směs je vhodná jak při akutních, tak při chronických potížích ledvin a jater, lze ji bez obav z vedlejších účinků užívat i dlouhodobě.
Obzvláště vhodné je užití této směsi po zákrocích při kterých byla užita narkóza, jakým je například kastrace, po požívání antibiotik a jiných uměle vyráběných preparátů, nebo po prodělání otravy.Dávkování:

1 odměrka cca = 1,4 g (je součástí balení)
kočky do 4kg váhy: 1/2 odměrky denně
4kg a více: 1 odměrka denněAplikace:

Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva (v případě potřeby navlhčíme). V prvních dnech podáváme nižší dávky. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit.Složení:

chlorella, měsíček, prvosenka, přeslička, řebříček, kopřiva, máta, ostropestřec, lékořice, smetánka, heřmánekDoba použitelnosti 36 měsíců.


Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Více o značce Phytovet a také o veterinární fytoterapii naleznete v článku Bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně PhytovetDiskuze k Phytovet Cat Detoxication cure

Nový komentář

od: Pavel, Reakce

Datum: 2011-04-14 21:41:10

Název příspěvku: Phytovet Cat Detoxication cure

Dobrý den.
je možné tento přípravek (vedle fortekoru a Ipakitinu)podávat kočičce, u které bylo zjištěno chronické selhávání ledvin?
Děkuji

od: Buriankova, Reakce

Datum: 2007-11-19 00:22:51

Název příspěvku: Phytovet Cat Detoxication cure 125g

Tento přípravek jsem poprvé koupila minulý rok, když byl můj 12 letý pes na operaci novotvaru. Nyní když byl nedávno na další operaci abscesu na prostatě jsem koupila další balení, můj pes výborně regeneruje a i veterináři jsou překvapeni, jak to dědeček skvěle zvládá :). Myslím, že je to i zásluhou těchto bylin, doporučuji... nejsem dealer :)


Proč nakupovat u nás?