Výživa > Přírodní doplňky výživy > Bylinné přípravky > Phytovet Cat Free + movable

Phytovet Cat Free + movable


Skladem

Phytovet Cat Free + movable, bylinný přípravek pro zdraví pohybového aparátu koček: vyživuje muskuloskeletární systém; napomáhá při regeneraci tkání; přispívá k nárůstu svalové hmoty; urychluje rekonvalescenci a napomáhá odvodu škodlivin z místa postižení

Výrobce: Wild Herbs s.r.o.

EAN: 8594070770038

Varianty

208 Kč
Běžná cena (s DPH):238 Kč
Ušetřite:30 Kč (13%)
Naše cena (bez DPH):180,9 Kč
Naše cena (s DPH):208 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Phytovet Cat Free + movable

Phytovet Cat Free + movable
hmotnost včetně obalu0,19 kg

Phytovet Cat Free + movablePhytovet Cat Free + movable

Směs léčivých rostlin vyvinutá speciálně pro podporu zdraví pohybového aparátu. Svými obsahovými látkami šetrným a přírodním způsobem působí na zdraví a obnovu kloubů, šlach a vaziva.
Skrze prokrvující a krvečistný účinek efektivně napomáhá k odvodu škodlivin z postižených oblastí. Redukuje otoky problémových oblastí a urychluje celkovou regeneraci.
Tato směs je svým složením velmi jemná k organismu a vhodná k dlouhodobějšímu užívání. Podporuje vitalitu a flexibilitu vaší kočky. Není vhodné pro přikrmování březím kočkám.Dávkování:

1 odměrka cca = 1,4 g (je součástí balení)
kočky do 4kg váhy: 1/2 odměrky denně
4kg a více: 1 odměrka denněAplikace:

Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva (v případě potřeby navlhčíme). V prvních dnech podáváme nižší dávky. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit.Složení:

harpagofyt, kostival, kotvičník, kopřiva, svízel, tužebník, smetánka kořen/list, zlatobýl, slézDoba použitelnosti 36 měsíců.


Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Více o značce Phytovet a také o veterinární fytoterapii naleznete v článku Bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně PhytovetDiskuze k Phytovet Cat Free + movable

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?