Výživa > Přírodní doplňky výživy > Bylinné přípravky > Phytovet Cat Skin + Coat herb mix

Phytovet Cat Skin + Coat herb mix


Skladem

Phytovet Cat Skin + Coat herb mix, bylinný přípravek pro zdravou kůži a lesklou srst koček: zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům; podporuje látkovou výměnu; zlepšuje proces výměny srsti; posiluje imunitní systém.

Výrobce: Wild Herbs s.r.o.

EAN: 8594070770069

Varianty

208 Kč
Běžná cena (s DPH):238 Kč
Ušetřite:30 Kč (13%)
Naše cena (bez DPH):180,9 Kč
Naše cena (s DPH):208 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Phytovet Cat Skin + Coat herb mix

Phytovet Cat Skin + Coat herb mix
hmotnost včetně obalu0,19 kg

Phytovet Cat Skin + Coat herb mixPhytovet Cat Skin + Coat herb mix

Bylinná směs obsahující vše, co vaše kočka potřebuje pro hustou a lesklou srst. Je velmi vhodná pro kočky účastnící se výstav.
Aplikace je vhodná také jako doplněk při léčbě všech kožních potížích, jakými jsou například ekzémy, vypadávání srsti, kožní záněty, lupy a různé alergie. Má krvečistný a protizánětlivý účinek, posiluje imunitní systém organismu a zlepšuje látkovou výměnu kůže. Efektivně podporuje proces výměny srsti.
Nemá vedlejší účinky a její užívání je vhodné jak při akutních problémech, tak k dlouhodobému preventivnímu užívání.Dávkování:

1 odměrka cca = 1,4 g (je součástí balení)
kočky do 4kg váhy: 1/2 odměrky denně
4kg a více: 1 odměrka denněAplikace:

Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva (v případě potřeby navlhčíme). V prvních dnech podáváme nižší dávky. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit.Složení:

zlatobýl, kopřiva, spirulina, rakytník, mořská řasa, svízel, lopuch, smetánka, přeslička, pelyněk, jetel, heřmánek, měsíček, slézDoba použitelnosti 36 měsíců.


Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Více o značce Phytovet a také o veterinární fytoterapii naleznete v článku Bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně PhytovetPříbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Diskuze k Phytovet Cat Skin + Coat herb mix

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?