Phytovet Dog Mobility


Skladem

Phytovet Dog Mobility, bylinný přípravek pro zdraví pohybového aparátu psů: vyživuje muskuloskeletární systém; napomáhá při regeneraci tkání; přispívá k nárůstu svalové hmoty; urychluje rekonvalescenci a napomáhá odvodu škodlivin z místa postižení.

Výrobce: Wild Herbs s.r.o.

EAN: 8594070770090

Varianty

250 Kč
491 Kč
Běžná cena (s DPH):286 Kč
Ušetřite:36 Kč (13%)
Naše cena (bez DPH):217,4 Kč
Naše cena (s DPH):250 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Phytovet Dog Mobility

Phytovet Dog Mobility
hmotnost včetně obalu0,6 kg

Phytovet Dog MobilityPhytovet Dog Mobility

100% bylinný přípravek aktivně podporující celkový dobrý zdravotní stav pohybového aparátu vašeho psa. Pravidelné přidávání do krmiva je vhodné zejména při potížích s klouby, vazy, šlachami, nedostatkem kloubního maziva, regeneraci po zranění a při budování svalové hmoty.
Obsažené byliny zásobují organismus důležitými výživnými látkami, působí protizánětlivě, podporují čištění krve a prokrvení tkání. U psů trpících dlouhodobými potížemi pohybového aparátu doporučujeme trvalé obohacování stravy přípravkem MOBILITY.
Přikrmování se projeví na zvýšené vitalitě a flexibilitě vašeho psa.Dávkování:

1 odměrka cca = 3g (je součástí balení)
psi do 10kg váhy: 1 odměrka denně
11 až 20kg: 1,5 odměrky denně
21 až 35kg: 2 odměrky denně
36 až 50kg: 3 odměrky denněAplikace:

Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit.Složení:

harpagofyt, kotvičník, kostival, ginkgo, pískavice, kopřiva, ostropestřec, řepík, tužebník, mochna, hloh, řebříček, měsíčekDoba použitelnosti 36 měsíců.


Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Více o značce Phytovet a také o veterinární fytoterapii naleznete v článku Bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně Phytovet


Diskuze k Phytovet Dog Mobility

Nový komentář

od: Markéta, Reakce

Datum: 2007-11-10 11:49:01

Název příspěvku: Phytovet Dog Mobility 250g

Dobrý den, je to skvělé že i pro zvířata jsou doplňková krmiva na bázi bylinek. Ale nikde se nepíše, jesli je možné např. tento přípravek podávat i psovi, který prodělal otravu a má tedy teď problémy hlavně s játry a ledvinami. Pokud by mi mohl někdo doporučit co podávat 12letému psovi (střední knírač) na klouby, byla bych velice vděčná. Děkuji a přeji všem pěkný den.

od: MVDr. Miroslav Svatoš, Reakce

Datum: 2007-11-12 11:33:31

Název příspěvku: Phytovet Dog Mobility 250g

Dobrý den, domnívám se, že při dodržení doporučeného dávkování by podávání tohoto bylinného přípravku nemělo negativně působit na zdraví Vašeho psa. Je však rovněž možné, že vzhledem k poškození jater, které se významnou měrou podílejí na trávení a následném využití krmiva i krmivových doplňků, nemusí pes dostatečně využít látky, dodané ať už tímto přípravkem nebo jakýmkoliv jiným.

Je otázka, jak dalece jsou orgány psa poškozeny, ale ať již méně či více, na ně bych se v tomto případě soustředil v první řadě, protože se jedná o věc bezprostředně související s přežitím psa a následným udržením zdravotního stavu psa v přijatelném stavu. Co se týká kloubů a pohybového aparátu celkově, jde o kvalitu života psa, a proto při veškeré důležitosti věnovat se u staršího psa i této problematice, považoval bych to v tomto okamžiku za druhořadý úkol a věnoval bych se především stabilizaci a úpravě funkce životně důležitých orgánů (játra, ledviny), čili volil bych diety určené právě na tyto problémy.

Např. Hills Canine k/d zmírňuje klinické příznaky selhávání ledvin a zpomaluje jeho progresi, Hills Canine l/d zase zmírňuje klinické příznaky při onemocnění jater a podporuje rekonvalescenci. Purina VD Canine NF se používá při selhání ledvin a poruchách jater psů, Specific CKD Kidney Support je dietní krmivo pro psy s chronickou nedostatečností ledvin, jater a srdce atd. Vše o veterinárních klinických dietách pro psy se dočtete u jednotlivých produktů v rubrice Klinické diety pro psy.

Doporučuji Vám tedy podávat Vašemu psu jednu z klinických diet, určených právě na problémy s játry a ledvinami, v kombinaci s Vámi zvoleným přípravkem Phytovet Dog Mobility.


Proč nakupovat u nás?