Phytovet Dog Vitamineral


Skladem

Phytovet Dog Vitamineral, vitamíno-minerálový bylinný přípravek pro psy: každodenní zásoba přírodních vitamínů a minerálních látek; zlepšuje látkovou výměnu; optimalizuje funkce vnitřních orgánů.

Výrobce: Wild Herbs s.r.o.

EAN: 8594070770076

Varianty

250 Kč
491 Kč
Běžná cena (s DPH):286 Kč
Ušetřite:36 Kč (13%)
Naše cena (bez DPH):217,4 Kč
Naše cena (s DPH):250 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Phytovet Dog Vitamineral

Phytovet Dog Vitamineral
hmotnost včetně obalu0,6 kg

Phytovet Dog VitamineralPhytovet Dog Vitamineral

100% bylinný potravinový doplněk vhodný ke každodennímu přikrmování vašeho psa. Svým složením nabízí organismu vysoký obsah přírodních minerálů, vitamínů a stopových prvků, které váš pes potřebuje, aby se udržel ve skvělé formě. Obsahové látky přípravku jsou organismem zvířete snadno přijímány a efektivně vyrovnávají deficity výživných látek potřebných pro zdravý organismu po celý rok.
Byliny obsažené v této směsi jako např. spirulina (sladkovoní řasa s vysokým obsahem chlorofylu, vitamínů a minerálních látek) zlepšují látkovou výměnu a optimalizují funkci vnitřních orgánů, přírodní cestou přispívají k udržení trvalého zdraví a vitality vašeho psa. Bez vedlejších účinků.Dávkování:

1 odměrka cca = 3g (je součástí balení)
psi do 10kg váhy: 1 odměrka denně
11 až 20kg: 1,5 odměrky denně
21 až 35kg: 2 odměrky denně
36 až 50kg: 3 odměrky denněAplikace:

Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit.Složení:

spirulina, chaluha, kopřiva, česnek, svízel, sporýš, ostropestřec, smetánka, zlatobýl, pelyněk, sléz, měsíčekDoba použitelnosti 36 měsíců.


Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Více o značce Phytovet a také o veterinární fytoterapii naleznete v článku Bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně PhytovetDiskuze k Phytovet Dog Vitamineral

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?