Přípravky pro koně > Přírodní produkty > Phytovet Horse Detoxication cure

Phytovet Horse Detoxication cure


Skladem

Phytovet Horse Detoxication cure, detoxikační bylinná kůra pro koně: podporuje odvod škodlivých látek z organismu zvířete; zvyšuje celkovou odolnost organismu vůči infekčním onemocněním; užívání je vhodné po prodělání otravy, po léčbě syntetickými prepará

Výrobce: Wild Herbs s.r.o.

EAN: 8594070770151

Varianty

417 Kč
1 033 Kč
1 998 Kč
Běžná cena (s DPH):476 Kč
Ušetřite:59 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):362,6 Kč
Naše cena (s DPH):417 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Phytovet Horse Detoxication cure

Phytovet Horse Detoxication cure
hmotnost včetně obalu5,5 kg

Phytovet Horse Detoxication curePhytovet Horse Detoxication cure

Mnoho nemocí a stavů celkové únavy souvisí s toxickým stavem organismu, zhoršujícím se vlivem narušeného životního prostředí. Phytovet Horse Detoxication cure je 100% bylinná směs podporující funkci jater, ledvin a močových cest, orgánů vylučujících škodlivé látky z organismu. Chlorella, sladkovodní řasa obsažená v tomto přípravku, je známá svou schopností vyrovnat se s toxickými látkami a zvyšuje celkovou odolnost organismu vůči infekcím. Směs je vhodná jak při akutních, tak i při chronických potížích ledvin a jater, lze ji bez obav z vedlejších účinků užívat i dlouhodobě.
Obzvláště vhodné je užití této směsi po zákrocích, při kterých byla užita narkóza, jakým je například kastrace, po požívání antibiotik a jiných uměle vyráběných preparátů, nebo po prodělání otravy.Dávkování:

1 odměrka cca = 17g (je součástí balení)
koně do 250kg: váhy 1 odměrka denně
250 až 500 kg: 2 odměrky denně
500kg a více: 3 odměrky
Při akutních potížích lze dávkování krátkodobě zvýšit.Aplikace:

Prášek důkladně vmícháme do základního krmiva. Lze jej používat i jako čajovinu.Složení:

chlorella, česnek, třapatka, prvosenka, měsíček, svízel, řebříček, máta, ostropestřec, heřmánek, lékořice, přeslička, kopřiva, smetánka, gingko, zlatobýlDoba použitelnosti 36 měsíců.
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Více o značce Phytovet a také o veterinární fytoterapii naleznete v článku Bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně PhytovetDiskuze k Phytovet Horse Detoxication cure

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?