Přípravky pro koně > Přírodní produkty > Phytovet Horse Stay cool

Phytovet Horse Stay cool


Skladem

Phytovet Horse Stay cool, zklidňující bylinný přípravek pro koně: působí zklidňujícím způsobem na nervovou soustavu; posiluje centrální nervový systém; zvyšuje celkovou odolnost vůči stresové zátěži; přispívá k lepší trénovatelnosti a ovladatelnosti zvíře

Výrobce: Wild Herbs s.r.o.

EAN: 8594070770137

Varianty

417 Kč
1 032 Kč
1 998 Kč
Běžná cena (s DPH):476 Kč
Ušetřite:59 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):362,6 Kč
Naše cena (s DPH):417 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Phytovet Horse Stay cool

Phytovet Horse Stay cool
hmotnost včetně obalu5,5 kg

Phytovet Horse Stay coolPhytovet Horse Stay cool

Kůň je svým založením nervózní a prchlivé zvíře, kterému jeho instinkty radí nejprve prchnout a až později zjišťovat před čím. Je to dáno jeho přetrvávajícími instinkty z dob, kdy koně žili jako divoká zvířata a úprk byl jejich jedinou obranou před predátory. Dlouhodobé působení stresu na nervový systém koní může často vést k trvalým poruchám chování či dokonce k propuknutí různých onemocnění.
Phytovet Horse Stay cool je 100% bylinný přípravek, který svým složením příznivě působí zklidňujícím a uvolňujícím způsobem na nervovou soustavu příliš temperamentních koní, kteří mají náklonnost k úprkům, nedůvěřivosti, explozivnímu a nepředvídatelnému chování.Dávkování:

1 odměrka cca = 17 g (je součástí balení)
koně do 250kg váhy: 1 odměrka denně
250 až 500kg: 2 odměrky denně
500 kg a více: 3 odměrky
Před stresujícími situacemi, jako je například transport, lze dávkování krátkodobě zvýšit.Aplikace:

Prášek důkladně vmícháme do základního krmiva. Lze jej používat i jako čajovinu.Složení:

kozlík, meduňka, levandule, heřmánek, mateřídouška, sporýš, maliník, ostružina, zlatobýl, tužebník, měsíčekDoba použitelnosti 36 měsíců.
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Více o značce Phytovet a také o veterinární fytoterapii naleznete v článku Bylinné doplňky výživy pro psy, kočky a koně Phytovet


Diskuze k Phytovet Horse Stay cool

Nový komentář

od: Zuzana, Reakce

Datum: 2014-02-19 07:27:30

Název příspěvku: Phytovet Horse Stay cool

Dobrý deň,
som pozitívne prekvapená účinkom tohto doplnku. Máme valacha, ktorý keď k nám prišiel tváril sa že ani nie je, celý bol ubolený, zle kŕmený...atď. V priebehu 1/2 roka sa dal do poriadku ale asi až príliš. Je v stáde s kobylkami a v zimnom období nemáme dobré podmienky na jazdenie takže kone sú zaťažované minimálne...no a nastal problém-valach sa začal správať ako žrebec /nejdem opisovať podrobnosti no každopádne sme s tohto diania nebili nadšení/.
Je možné že na základe pridania tohto doplnku by ho to prestalo baviť? Lebo prejavy žrebčenia a obskakovania sa tento mesiac výrazne zmiernili.
Vopred ďakujem za Váš názor.

od: Ivana, Reakce

Datum: 2011-05-21 22:10:40

Název příspěvku: Phytovet Horse Stay cool

Dobrý deň, kúpila som kŕmny doplnok Phytovet Horse Stay Cool pre moju kobylu, ale chcem sa spýtať či ho je možné užívať súčastne s kŕmnym doplnkom Biotin / mořské řasy od výrobcu Lincoln.
Ďakujem za odpoveď.

od: Helena H, Reakce

Datum: 2009-09-29 11:41:08

Název příspěvku: Phytovet Horse Stay cool

Přípravek Stay Cool je výborná věc.
Mám již několik let od 2 letého hříbátka svoji kobylu, 53% plnokrevné krve. Bez Stay Cool byla často, lekavá, prchlivá a nevyrovnaná, teď je naprosto v pohodě. Temperamentově se nezměnila, ale zmizela její prchlivost a nevyrovnanost. Vždy po vybrání jednoho kilového balení má 3 týdny pauzu a pak nasazuji znovu, ani v pauze nejsou žádné změny.
Dávku z původních dvou odměrek, jsem stáhla na jednu odměrku a ta bohatě stačí. Dostává 3 kg jadrného krmiva denně, takže nešlo ani ke snížení dávky jadrného krmiva. Stay Cool opravdu doporučuji. Jsem maximálně spokojená.

od: Jitka, Reakce

Datum: 2008-03-09 22:16:51

Název příspěvku: Phytovet Horse Stay cool 1kg

Já Phytovet Stay Cool svému koni dávám také a výsledek je perfektní, kůň není nervózní jak býval a nemůžtu si ho vynachválit. Podávám ho trvale a žádné nežádoucí účinky teda nemá :-) Kombinuju Stay Cool ještě s Phytovet More Mobility na klouby a fakt super! Určitě bych z toho na vašem místě neměla strach.

od: Veronika Červenková, Reakce

Datum: 2007-08-22 22:26:49

Název příspěvku: Phytovet Horse Stay cool 1kg

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na použití přípravku Stay cool pro koně. Svému koni jsem ho zakoupila a po podávání se opravdu výrazně zklidnil, ale až na tolik že začínám mít strach zda li přípravek nemá nějaké nežádoucí účinky a jak dlouho by se měl koni podávat a zda li zklidnění bude stálé nebo jen s použitím Horse stay cool? Děkuji

od: Petra Knihová, veterinární péče, Reakce

Datum: 2008-03-10 11:49:26

Název příspěvku: Phytovet Horse Stay cool 1kg

Pokud máte pocit, že se Váš kůň po podávání tohoto přípravku zklidnil víc, než jste si představovala, můžete snížit dávku až na polovinu. Bude-li Vám přesto stále připadat zklidnění koně jako příliš výrazné, vysaďte pak Phytovet Horse Stay Cool úplně. Rozhodně se však nedomnívám, že by podávání přípravků Phytovet mohlo mít jakékoliv vedlejší účinky, a naopak trvalé podávání (v dávce danému jedinci vyhovující) je možné. Jde jen o bylinky, čistě přírodní produkt, který by neměl Vašemu koni nijak uškodit.

od: Dominika, Reakce

Datum: 2009-05-28 11:29:07

Název příspěvku: Phytovet Horse Stay cool 1kg

Dobry den,
mohla bych se prosim jeste jednou zeptat na otazku od slecny/pani Cervenkove?...a to jestli si myslite ze kun bude opet nervozni a vrati se do puvdoniho stavu pokud se pripravek vysadi?
Nebo se bude muset pripravek pouzivat stale pokud chceme mit klidnejsiho kone.
Osobne si myslim ze nejdulezitejsi je pristup ke koni a tak by me zajimalo jeslti je treba ucine, kdyz budu pouzivat tento prostredek a treba po pul roce to vysadim a pristupem(ktery bude po puli roce na vyssim stupni) jiz bude nervove "vyrovnanejsi"

mockrad dekuji za odpoved

od: Petra Knihová, veterinární péče, Reakce

Datum: 2009-11-16 14:30:37

Název příspěvku: Phytovet Horse Stay cool 1kg

Na každého jedince působí podávání různých přípravků jinak, u jednoho koně dojde ke zklidnění již po krátké době či při nižším dávkování, u jiného je třeba podávání dlouhodobé či trvalé, záleží mimo jiné i na temperamentu zvířete. Vyzkoušejte tedy po nějaké době přípravek vysadit a uvidíte. K jeho podávání se můžete kdykoliv opět vrátit, bude-li kůň opět nervózní a neklidný.


Proč nakupovat u nás?