Literatura > Chovatelská literatura > Kočky > Plemena koček - průvodce do kapsy

Plemena koček - průvodce do kapsy


Dostupnost: 2 týdny

Kočka - záhadná, půvabná a elegantní, nikdy nezkrocená, bránící si svou hrdost a šarm. Byla domestikována, ale zachovala si svou důstojnost. Bohatě ilustrovaná publikace představuje plemena koček a barevné variety podle FIFe, mezinárodní federace chovatel

EAN: 9788071512509

Běžná cena (s DPH):259 Kč
Ušetřite:26 Kč (10%)
Naše cena (bez DPH):211,8 Kč
Naše cena (s DPH):233 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Plemena koček - průvodce do kapsy

AutorOlga Thámová, Zdeněk Gorgoň
Počet stran207
NakladatelstvíAventinum
hmotnost včetně obalu0,52 kg

Plemena koček - průvodce do kapsyÚvodní část knihy obsahuje výčet největších světových organizací a klubů chovatelů koček, přehled barevných variet podle FIFe, zbarvení srsti a exteriérové znaky podle EMS, základní poučení o genetice a genetických vlivech na zbarvení srsti.


Jednotlivá hesla charakterizující více než stovku plemen jsou řazena abecedně a přinášejí kromě přesného popisu vnějšího vzhledu (tvar hlavy a těla, zbarvení očí a srsti včetně možných odchylek a variant, délka srsti, tvar a délka uší, nosu, tlapek) také zajímavé informace o původu, historii a povaze plemene, jeho specifika a zajímavosti. Encyklopedii doprovází praktický rejstřík českých názvů plemen a barevných variet a slovníček méně známých výrazů. Na téměř 200 ilustracích a 120 fotografiích jsou jako v první knize u nás zachyceny nejnovější změny ve vzhledu některých plemen.


Rok vydání 1999


Diskuze k Plemena koček - průvodce do kapsy

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?