Výživa > Krmivo pro kočky > Pro Plan > Purina Pro Plan Dry > Pro Plan Cat Sterilised Rabbit

Pro Plan Cat Sterilised Rabbit


Skladem

Kompletní krmivo pro mladé a dospělé kočky, kastrované nebo sterilizované; s kuřecím a králičím masem.

Výrobce: Purina

EAN: 7613033562822

Varianty

148 Kč
840 Kč
1 944 Kč
Běžná cena (s DPH):185 Kč
Ušetřite:37 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):128,7 Kč
Naše cena (s DPH):148 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Pro Plan Cat Sterilised Rabbit

hmotnost včetně obalu1,6 kg

Pro Plan Cat Sterilised RabbitPRO PLAN Sterilised je krmivo se záměrně sníženým podílem energie speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček.
Vysoce stravitelná receptura PRO PLAN Sterilised s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně sestavena tak, aby zabraňovala přibírání na váze a ochraňovala močové cesty.
Díky tvaru a struktuře granulí pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene.


Natural Feline Protection

podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

  • Vysoce chutné kompletní krmivo s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně vyvinuto tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných/sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich trávicího traktu.
  • Vysoký podíl bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
  • Obsah esenciálních mastných kyselin v receptuře udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6), pomáhá tím chránit zdraví močového traktu a snižovat riziko tvorby močových kamenů.
  • Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
  • Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin, a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.


KŮŽE A SRST:

Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.TRÁVENÍ:

Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pro zmírnění glukózové zátěže po jídle a omezení ukládání tuku na buněčné úrovni.MOČOVÝ TRAKT:

Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura kontroluje pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, které je u kastrovaných koček vyšší.IMUNITNÍ SYSTÉM:

Vysoký obsah kvalitních bílkovin a silné antioxidanty pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.Průměrné denní krmné dávky (g/den)

Hmotnost (kg) Množství krmiva (g)
2 - 4 30 - 60
4 - 6 60 - 90
6 - 8 90 - 120


Složení

Kuřecí maso (16%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, králičí maso (4%), sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice.Doplňkové látky

Nutriční doplňkové látky

Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 340 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.

Technologické doplňkové látky

Síran vápenatý dihydrát 5000 mg/ kg.

S antioxidanty.Analytické složky

Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Pro Plan Cat Sterilised Rabbit

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 3. 5. 2017, 18:43

    Celkové Hodnocení 4.5


    Proč nakupovat u nás?