Výživa > Krmivo pro kočky > Pro Plan > Purina Pro Plan Dry > Pro Plan Cat Sterilised Salmon

Pro Plan Cat Sterilised Salmon


Skladem

Optimální výživa a posílená ochrana pro kastrované a sterilizované kočky. Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.

Výrobce: Purina

EAN: 7613033564413

Varianty

138 Kč
424 Kč
785 Kč
1 817 Kč
Běžná cena (s DPH):172 Kč
Ušetřite:34 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):120 Kč
Naše cena (s DPH):138 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Pro Plan Cat Sterilised Salmon

hmotnost včetně obalu0,5 kg

Pro Plan Cat Sterilised SalmonVysoký obsah bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků. Kastrované/sterilizované kočky mají nižší energetické potřeby, ale zároveň mají sklony k přejídání a vykazují zvýšené riziko tvorby močových kamenů.
PRO PLAN Sterilised s vysokým podílem lososa a tuňákem je vysoce chutné krmivo speciálně vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných či sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich močového traktu.
Kombinace dvou různých zdrojů rybích bílkovin v krmivu prokazatelně snižuje denní energetický příjem o 10%*. Speciální tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene. Ochrana a udržování zdravých ledvin jsou klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život.
Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje proces stárnutí.
*Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2004


Natural Feline Protection

podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

  • Vysoce chutná receptura s kombinací dvou zdrojů bílkovin z rybího masa, díky níž kočky mimovolně snižují příjem energie až o 10%, a která podporuje rozvoj svalové hmoty bez přebytečného tuku.
  • Vysoký podíl bílkovin (41%) a nerozpustné vlákniny s cílem snížit obsah stravitelných sacharidů a zmírnit vstřebávání glukózy, což je výhodné pro kočky s nadváhou a se sklonem k potížím s metabolismem glukózy. Tato receptura také pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
  • Receptura udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6) na základě pečlivé rovnováhy esenciálních minerálních látek, které snižují nezbytnou exkreci hydrouhličitanových iontů. Tato receptura také udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu kastrovaných koček, u nichž je vyšší riziko vzniku onemocnění dolních cest močových (FLUTD, Feline Lower Urinary Tract Disease).
  • Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
  • Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

*Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2004KŮŽE A SRST:

Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.TRÁVENÍ:

Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pomáhají udržet dlouhotrvající pocit zasycení.MOČOVÝ TRAKT:

Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura kontroluje pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, které je u kastrovaných koček vyšší.IMUNITNÍ SYSTÉM:

Vysoký obsah kvalitních bílkovin a vysoký obsah antioxidantů pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.Průměrné denní krmné dávky (g/den)

Hmotnost (kg) Množství krmiva (g)
2 - 4 30 - 60
4 - 6 60 - 90
6 - 8 90 - 120


Složení

Losos (20%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, dehydrovaná moučka z tuňáka (4%), rostlinná vláknina, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, sušená vejce, živočišný tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.Doplňkové látky

Nutriční doplňkové látky

Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 300 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.

S antioxidanty.Analytické složky

Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Pro Plan Cat Sterilised Salmon

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?