Výživa > Krmivo pro kočky > Pro Plan > Purina Pro Plan Dry > Pro Plan Cat Sterilised Turkey

Pro Plan Cat Sterilised Turkey


Skladem

Optimální výživa a posílená ochrana pro kastrované a sterilizované kočky. Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.

Výrobce: Purina

Varianty

138 Kč
424 Kč
785 Kč
1 817 Kč
Běžná cena (s DPH):172 Kč
Ušetřite:34 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):120 Kč
Naše cena (s DPH):138 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Pro Plan Cat Sterilised Turkey

hmotnost včetně obalu1,6 kg

Pro Plan Cat Sterilised TurkeyVysoký obsah bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků. Kastrované/sterilizované kočky mají nižší energetické potřeby, ale zároveň mají sklony k přejídání a vykazují zvýšené riziko tvorby močových kamenů.
PRO PLAN Sterilised s vysokým podílem krůtího masa a s kuřetem je vysoce chutné krmivo speciálně vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných či sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich močového traktu. Speciální tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene. Ochrana a udržování zdravých ledvin jsou klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život. Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje proces stárnutí.
PRO PLAN. Chrání a vyživuje zároveň.


Natural Feline Protection

podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

  • Vysoce chutná receptura díky kombinaci dvou zdrojů bílkovin z drůbežího masa
  • Vysoký podíl bílkovin (41%) a nerozpustné vlákniny (4,5%) s cílem snížit obsah travitelných sacharidů a zmírnit vstřebávání glukózy, což je výhodné pro kočky s nadváhou a sklonem k potížím s metabolismem glukózy. Tato receptura také pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
  • Receptura udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6) na základě pečlivé rovnováhy esenciálních minerálních látek, které snižují nezbytnou exkreci hydrouhličitanových iontů. Tato receptura také udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu kastrovaných koček, u nichž je vyšší riziko vzniku onemocnění dolních cest močových (FLUTD, Feline Lower Urinary Tract Disease).
  • Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
  • Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.


KŮŽE A SRST:

Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.TRÁVENÍ:

Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pomáhají udržet dlouhotrvající pocit zasycení.MOČOVÝ TRAKT:

Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura navozuje správné pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, které je u kastrovaných koček vyšší.IMUNITNÍ SYSTÉM:

Vysoký obsah kvalitních bílkovin a vysoký obsah antioxidanty pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.Průměrné denní krmné dávky (g/den)

Hmotnost (kg) Množství krmiva (g)
2 - 4 30 - 60
4 - 6 60 - 90
6 - 8 90 - 120


Složení

Krůtí maso (20%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.Doplňkové látky

Nutriční doplňkové látky

Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 340 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.

Technologické doplňkové látky

Síran vápenatý dihydrát 5000mg/kg

S antioxidanty.Analytické složky

Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Pro Plan Cat Sterilised Turkey

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?