krmivo pro psy Profilum


Profilum™ je suché krmivo nejvyšší kvality pro kočky a psy. Obsahuje veškeré složky nezbytné pro dlouhý život v dobrém fyzickém a psychickém stavu. Produkty z řady Profilum™ byly vyvinuty odborníky na výživu a veterináři z Waltham®, vedoucí světové kapacity v oblasti výživy domacích zvířat.


Profilum

Celá vědecká komunita spolupracující s výzkumným centrem Waltham® považuje nová krmiva Profilum™ pro kočky a psy za jedinečnou, specializovanou potravu založenou na vzorci AMP, vytvořenou díky poznatkům moderního vědeckého výzkumu a ostavenou na současném poznání zvířecích instinktů a přirozených potřeb zvířat.Omlouváme se, pro dlouhodobou skladovou nedostupnost je momentálné krmivo Profilum staženo z nabídky


Profilum

více o vědecké společnosti Waltham naleznete v našem článku Waltham, výzkumné centrum pro výživu a péči o malá zvířataDo krmiv Profilum™ se nepřidává sója ani umělá ochucovadla nebo barviva (barva krmiva odpovídá přirozené barvě jednotlivých surovin). Krmivo neobsahuje ani jednoduché cukry. Místo toho se používají polysacharidy, neboli komplexní sacharidy, jako je prebiotický inulin a vláknina z řepy cukrovky, které mají velmi pozitivní vliv na zažívací trakt zvířat. Ve všech výrobcích Profilum™ se dále nachází kyselina listová neboli vitamin B9. Kyselina listová hraje důležitou roli v metabolismu rychle rostoucích tkání mladých, vyvíjejících se zvířat i v metabolismu všech regenerujících se buněk, neboť se podílí na syntéze deoxyribonukleové kyseliny, známé též jako DNA.


podrobné informace o krmivu Profilum™ se dočtete v našem článku Profilum, nový standard výživy psů a koček
o zásadách správné výživy si můžete přečíst v článku Obecná pravidla výživy psůProč nakupovat u nás?