Výživa > Krmivo pro kočky > Pro Plan > Purina Pro Plan Dry > ProPlan Cat Sterilised Rabbit

ProPlan Cat Sterilised Rabbit


Skladem

Kompletní krmivo pro mladé a dospělé kočky, kastrované nebo sterilizované; s kuřecím a králičím masem.

Výrobce: Purina

EAN: 7613033562822

Varianty

139 Kč
740 Kč
1 714 Kč
Běžná cena (s DPH):172 Kč
Ušetřite:33 Kč (19%)
Naše cena (bez DPH):120,9 Kč
Naše cena (s DPH):139 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

ProPlan Cat Sterilised Rabbit

hmotnost včetně obalu0,5 kg

ProPlan Cat Sterilised RabbitPRO PLAN Sterilised je krmivo se záměrně sníženým podílem energie speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček.
Vysoce stravitelná receptura PRO PLAN Sterilised s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně sestavena tak, aby zabraňovala přibírání na váze a ochraňovala močové cesty.
Díky tvaru a struktuře granulí pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene.


Natural Feline Protection

podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

  • Vysoce chutné kompletní krmivo s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně vyvinuto tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných/sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich trávicího traktu.
  • Vysoký podíl bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
  • Obsah esenciálních mastných kyselin v receptuře udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6), pomáhá tím chránit zdraví močového traktu a snižovat riziko tvorby močových kamenů.
  • Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
  • Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin, a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.


KŮŽE A SRST:

Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.TRÁVENÍ:

Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pro zmírnění glukózové zátěže po jídle a omezení ukládání tuku na buněčné úrovni.MOČOVÝ TRAKT:

Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura kontroluje pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, které je u kastrovaných koček vyšší.IMUNITNÍ SYSTÉM:

Vysoký obsah kvalitních bílkovin a silné antioxidanty pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.Průměrné denní krmné dávky (g/den)

Hmotnost (kg) Množství krmiva (g)
2 - 4 30 - 60
4 - 6 60 - 90
6 - 8 90 - 120


Složení

Kuřecí maso (16%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, králičí maso (4%), sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice.Doplňkové látky

Nutriční doplňkové látky

Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 340 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.

Technologické doplňkové látky

Síran vápenatý dihydrát 5000 mg/ kg.

S antioxidanty.Analytické složky

Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k ProPlan Cat Sterilised Rabbit

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 3. 5. 2017, 18:43

    Celkové Hodnocení 4.5


    Proč nakupovat u nás?