pochoutky pro psy Pro Plan Biscuits


Stejně jako u lidí, tak i u psů, je kvalita podávané stravy velmi důležitá pro jejich zdraví a životní pohodu a samozřejmě také pro délku jejich života. Pro vašeho psa nejsou vůbec vhodné zbytky jídel „od stolu“ a rozhodně mu nemohou zabezpečit optimální výživu.

Seřadit dle
Výrobce:

Pro Plan Biscuits Salmon/Rice

Pro Plan Biscuits Salmon/Rice
91 Kč
Dostupnost: externí skladPodávání a přijímání pamlsků upevňuje vzájemný vztah mezi vámi a vaším čtyřnohým přítelem. Nicméně špatný způsob odměňování, jako třeba vysokokalorické zbytky jídel "od stolu", může mít nepříznivý vliv na dobře vyváženou stravu, kterou ho již možná krmíte.

Nyní vám představujeme zdravé pamlsky, kterými můžete odměňovat svého psa (všech hmotnostních kategorií) bez výčitek svědomí a které chrání zdraví vašeho psa. Pokud budete chtít svého psa odměnit, můžete mu dát Pro Plan Biscuits, aniž byste snížili výživnou hodnotu jeho běžné krmné dávky.

Každá sušenka Pro Plan Biscuits v sobě skrývá chutné a výživné složky jako je kuřecí, jehněčí nebo lososí maso a navíc obsahuje všechny bílkoviny, tuky, minerály a stopové prvky, které váš pes potřebuje. Všechny tyto pečlivě zvolené složky společně podporují přirozené obranné systémy vašeho psa – trávicí systém, imunitní systém a kůži a srst.

  • Cílem pečení v malých várkach jsou tvrdé křupavé sušenky – jako skutečná kost
  • Pečení tradičním způsobem zajišťuje stálost a neměnnost chuti a výživové hodnoty sušenek.
  • Pevná a křupavá struktura sušenek pomáhá zpomalit tvorbu zubního kamene a udržovat čisté zuby, zdravé dásně a svěží dech.

Pro Plan Biscuits jsou 100% kompletní a vyvážené pamlsky, takže jimi můžete krmit svého psa jako běžným krmivem. Jednoduše mu uberte z hlavní krmné dávky množství odpovídající hmotnosti podaných pamlsků.Proč nakupovat u nás?