Výživa > Klinické diety pro psy > Pro Plan Veterinary Diet > Purina PPVD Canine DRM Dermatosis

Purina PPVD Canine DRM Dermatosis


Skladem

Purina Veterinary Diets DRM Dermatosis Canine formula poskytuje kompletní a vyváženou výživu pro štěňata i dospělé psy. Dieta pomáhá účinně léčit kožní onemocnění způsobená alergií (intolerancí) na některé složky potravy.

Výrobce: Purina

EAN: 7613035156289

Varianty

621 Kč
1 853 Kč
Běžná cena (s DPH):743 Kč
Ušetřite:122 Kč (16%)
Naše cena (bez DPH):540 Kč
Naše cena (s DPH):621 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Purina PPVD Canine DRM Dermatosis

hmotnost včetně obalu3,15 kg

Purina PPVD Canine DRM DermatosisCanine DRM Dermatosis je kompletní veterinární dietní krmivo pro dospělé psy i štěňata, které podporuje funkci kůže při dermatózách a nadměrném línání. Canine DRM Dermatosis obsahuje omezený počet vybraných zdrojů bílkovin pro snížení rizika vedlejších reakcí na krmivo. Obsahuje složky, které mají pozitivní vliv na zdraví kůže a srsti a také podporují hojení ran. Jedná se o kvalitní bílkoviny, zinek a vitaminy. Receptura má nízký obsah antigenů, protože obsahuje vybrané nové zdroje bílkovin, jejichž počet je omezen za účelem snížení rizika vedlejších reakcí na krmivo. Canine DRM Dermatosis má vysoký obsah omega-6 mastných kyselin pro podporu funkce přirozené kožní bariéry a zvýšený obsah omega-3 mastných kyselin, prospěšných pro zdraví kůže díky snížení produkce zánětlivých mediátorů.
Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.


Hlavní benefity:

  • Podpora kůže: zvýšený obsah vysoce kvalitních bílkovin, zinku, vitaminů A, B, C a E pro podporu hojení a udržení zdravé kůže, tvorbu fibroblastů a syntézu kolagenu.
  • Nízký obsah antigenů: vybrané a omezené zdroje bílkovin pro snížení rizika vedlejších reakcí na krmivo a omezení svědivosti.
  • Omega-3 mastné kyseliny pro snížení tvorby zánětlivých eikosanoidů.


Doporučená doba podávání je do 2 měsíců. Před podáváním se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Voda musí být vždy k dispozici.


Složení:

Kukuřičný škrob, mouka z řepkového semene*, hrachový bílkovinný koncentrát*, dehydrované bílkoviny ze sledě*, živočišný tuk, vedlejší výrobky živočišného původu*, minerální látky, rybí tuk, řepkový olej.
*Zdroje bílkovinAnalytické složky:

Protein 30,0 %, obsah tuku 18,0 %, obsah anorganických látek 7,0 %, hrubá vláknina 2,5 %, EPA a DHA 1,1 %, Omega-3 mastné kyseliny 1,4 %, Omega-6 mastné kyseliny 2,3 %.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Purina PPVD Canine DRM Dermatosis

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 14. 12. 2010, 20:21

    Celkové Hodnocení 5.0


    Proč nakupovat u nás?