Výživa > Klinické diety pro psy > Pro Plan Veterinary Diet > Purina PPVD Canine JM Joint Mobility

Purina PPVD Canine JM Joint Mobility


Skladem

Purina PPVD Canine JM Joint Mobility formula poskytuje kompletní a vyváženou výživu pro štěňata i dospělé psy. Pomáhá při léčbě kloubních onemocnění a působí preventivně proti případným kloubním potížím.

Výrobce: Purina

EAN: 7613035155541

Varianty

2 106 Kč
Běžná cena (s DPH):2 521 Kč
Ušetřite:415 Kč (16%)
Naše cena (bez DPH):1 831,3 Kč
Naše cena (s DPH):2 106 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Purina PPVD Canine JM Joint Mobility

hmotnost včetně obalu12,25 kg

Purina PPVD Canine JM Joint MobilityCanine JM Joint Mobility je kompletní krmivo pro podporu zdravých a pohyblivých kloubů u psů jakéhokoliv věku, včetně štěňat. Je vhodné pro plemena, která jsou vnímavá k postižení kloubů.
Krmivo Canine JM Joint Mobility je speciálně vytvořeno se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin, včetně EPA, pro působení proti zánětu v kloubech. Je prokázáno, že následně dochází ke zlepšení chůze u psů se sníženou pohyblivostí kloubů, celkově se zlepšuje pohyblivost a kvalita života.
Canine JM Joint Mobility obsahuje zdroje glukosaminu a chondroitinu, stavebních kamenů pro chrupavky.
Canine JM Joint Mobility může být také použito jako redukční dieta díky vysokému obsahu bílkovin v poměru ke kaloriím a střednímu obsahu tuku, které pomáhají psům při dosažení a udržení štíhlé tělesné kondice, což snižuje zátěž kloubů a následně zlepšuje pohyblivost u citlivých plemen.
Canine JM Joint Mobility není vhodné pro psy se selháním ledvin.
Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.


Hlavní benefity:

  • Podpora kloubů: obsahuje živiny, které pomáhají udržovat zdravé klouby a pomáhají také zvyšovat reaktivní sílu končetin vůči podložce pro zlepšení chůze u psů se sníženou pohyblivostí kloubů.
  • Omega-3 mastné kyseliny včetně DHA a EPA pro působení proti zánětu.
  • Obohaceno o antioxidanty (vitaminy E a C) pro snížení tvorby volných radikálů v kloubech v důsledku oxidativního stresu.


Složení:

Rýže, dehydrované bílkoviny z lososa, pšeničná mouka, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, sušená vejce, kukuřice, vedlejší výrobky živočišného původu, rybí tuk, hrachová vláknina, živočišný tuk, minerální látky.Analytické složky:

Protein 30,0 %, obsah tuku 12,0 %, obsah anorganických látek 7,0 %, hrubá vláknina 2,5 %, EPA a DHA 0,8 %.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Purina PPVD Canine JM Joint Mobility

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?