Výživa > Klinické diety pro psy > Pro Plan Veterinary Diet > Purina PPVD Canine NF Renal Function

Purina PPVD Canine NF Renal Function


Skladem

Purina Veterinary Diets NF Renal Function Canine formula poskytuje kompletní a vyváženou výživu pro dospělé psy. Dieta pomáhá při léčbě mnoha ledvinových onemocnění.

Výrobce: Purina

EAN: 7613035181465

Varianty

74 Kč
621 Kč
1 853 Kč
Běžná cena (s DPH):88 Kč
Ušetřite:14 Kč (16%)
Naše cena (bez DPH):64,3 Kč
Naše cena (s DPH):74 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Purina PPVD Canine NF Renal Function

Purina PPVD Canine NF Renal Function
hmotnost včetně obalu3,15 kg

Purina PPVD Canine NF Renal FunctionCanine NF Renal Function je kompletní veterinární dietní krmivo, které napomáhá zvládnout chronické onemocnění ledvin u psů. Canine NF Renal Function má snížený obsah fosforu, protože je dokázáno, že fosfor přispívá k progresi onemocnění. Obsahuje také vysoce kvalitní bílkoviny v omezeném množství pro minimalizaci vzniku toxinů při současném zachování podílu svaloviny. Omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat glomerulární hypertenzi a zmírňovat zánět v ledvinách. Dietní krmivo Canine NF Renal Function není vhodné pro psy, kteří potřebují vysoký příjem bílkovin nebo fosforu, jako jsou březí feny a rostoucí štěňata.


Hlavní benefity:

 • Snížení obsahu fosforu v dietě pomáhá podporovat funkci ledvin při chronické ledvinové nedostatečnosti a napomáhá také zpomalovat progresi chronického onemocnění ledvin.
 • Snížený obsah vysoce kvalitních bílkovin minimalizuje vznik uremických toxinů.
 • Omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat glomerulární hypertenzi a zmírňují zánět v ledvinách.


Doporučená doba podávání je zpočátku do 6 měsíců při chronické ledvinové nedostatečnosti, do 6 měsíců pro omezení tvorby urátových kamenů, celoživotně při nevratné poruše metabolismu kyseliny močové a zpočátku do 1 roku pro omezení tvorby cystinových kamenů.

Před podáváním nebo prodloužením doby podávání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Voda musí být vždy k dispozici. Receptura je dostupná i v konzervách.Složení:

Kukuřice*, rýže*, sušená vejce*, sušená syrovátka*, živočišný tuk, cukry, vedlejší výrobky živočišného původu*, sušená řepná dužina*, minerální látky, sójový olej, rybí tuk.
*Zdroje bílkovin.
Látka alkalizující moč: uhličitan vápenatýAnalytické složky:

Protein 13,0 %, obsah tuku 14,5 %, obsah anorganických látek 4,5 %, hrubá vláknina 2,0 %, vápník 0,75 %, fosfor 0,4 %, sodík 0,2 %, draslík 0,8 %, Omega-6 mastné kyseliny 2,5 %, Omega-3 mastné kyseliny 0,4 %, EPA a DHA 0,22 %, Celkový obsah sirných aminokyselin 0,67 %,
chloridy 0,66 %, síra 0,21 %, puriny 0,06 %.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Purina PPVD Canine NF Renal Function

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 13. 11. 2011, 15:05

  Celkové Hodnocení 4.5

  Milan Růžička, 11. 3. 2011, 8:54

  doporučuji všem

  • na doporučení lékaře

  Celkové Hodnocení 5.0


  Proč nakupovat u nás?