Výživa > Klinické diety pro psy > Pro Plan Veterinary Diet > Purina PPVD Canine UR Urinary

Purina PPVD Canine UR Urinary


Skladem

Purina Veterinary Diets UR Urinary Canine formula rozpouští struvitové kameny a omezuje jejich tvorbu díky nízkému obsahu hořčíku a schopnosti okyselovat moč.

Výrobce: Purina

EAN: 7613035158788

Varianty

621 Kč
1 853 Kč
Běžná cena (s DPH):743 Kč
Ušetřite:122 Kč (16%)
Naše cena (bez DPH):540 Kč
Naše cena (s DPH):621 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Purina PPVD Canine UR Urinary

hmotnost včetně obalu12,25 kg

Purina PPVD Canine UR UrinaryCanine UR Urinary je velmi chutné kompletní veterinární dietní krmivo pro nutriční podporu při rozpouštění a/nebo prevenci vzniku struvitových močových kamenů u psů. Canine UR Urinary je vytvořeno pro podporu tvorby kyselé moči, která napomáhá rozpouštění i prevenci opětovné tvorby struvitových kamenů. Dieta má střední obsah bílkovin pro omezení dostupnosti substrátu pro bakterie produkující ureázu, které jsou běžně spojeny s močovými kameny. Canine UR Urinary obsahuje omega-3 mastné kyseliny a antioxidanty, které pomáhají udržovat zdravé močové cesty. Dietní krmivo je velmi chutné, což je zásadní u psů, kteří potřebují speciální stravu přijímat dlouhodobě.
Canine UR Urinary není určeno psům, kterým jsou podávány acidifikátory moči.
Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.


Hlavní benefity:

  • Kontrolované pH: speciálně vytvořeno pro podporu tvorby kyselé moči, pro lepší rozpouštění struvitových močových kamenů a snížení rizika jejich opětovného vzniku.
  • Střední obsah bílkovin pomáhá omezovat přítomnost škodlivých bakterií v moči.
  • Velmi chutné: vhodné pro každodenní dlouhodobé podávání.


Doporučená doba podávání je zpočátku do 6 měsíců při chronické ledvinové nedostatečnosti, do 6 měsíců pro omezení tvorby urátových kamenů, celoživotně při nevratné poruše metabolismu kyseliny močové a zpočátku do 1 roku pro omezení tvorby cystinových kamenů.
Před podáváním nebo prodloužením doby podávání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Voda musí být vždy k dispozici. Receptura je dostupná i v konzervách.


Složení:

kukuřice*, kukuřičná lepková moučka*, rýže*, dehydrované drůbeží bílkoviny*, pšeničná mouka*, živočišný tuk, vedlejší výrobky živočišného původu*, sušená řepná dužina, minerální látky, sušená vejce*, rybí tuk.
*Zdroje bílkovin
Látka okyselující moč: síran vápenatýAnalytické složky:

Protein 22,0 %, obsah tuku 15,0 %, obsah anorganických látek 4,5 %, hrubá vláknina 1,5 %, vápník 0,7 %, fosfor 0,6 %, sodík 0,2 %, draslík 0,7 %, chloridy 0,7 %, síra 0,3 %, hořčík 0,08 %.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Purina PPVD Canine UR Urinary

Nový komentář

od: Saarka, Reakce

Datum: 2009-06-07 16:19:31

Název příspěvku: Purina VD Canine UR - Urinary

Dobrý den, chci se zeptat, zda se toto krmivo může podávat i 8 měsíčnímu štěněti ohaře ( má zánět močových cest + struvity ) - bojím se, aby potom špatně nerostl ( je to nadějný výstavní pejsek ), u ostatních značek krmiv se u struvitových diet píše, že jsou nevhodné pro štěňata.


Proč nakupovat u nás?