Výživa > Klinické diety pro kočky > Pro Plan Veterinary Diet > Purina PPVD Feline HA Hypoallergenic

Purina PPVD Feline HA Hypoallergenic


Skladem

Purina Veterinary Diets HA HypoAllergenic (Hydrolyzed) Feline formula poskytuje kompletní a vyváženou výživu pro růst koťat i pro dospělé kočky. První skutečně hypoalergenní dieta pomáhá při léčbě potravních alergií.

Výrobce: Purina

EAN: 7613035154506

Varianty

520 Kč
1 261 Kč
Běžná cena (s DPH):622 Kč
Ušetřite:102 Kč (16%)
Naše cena (bez DPH):452,2 Kč
Naše cena (s DPH):520 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Purina PPVD Feline HA Hypoallergenic

hmotnost včetně obalu3,65 kg

Purina PPVD Feline HA HypoallergenicFeline HA St/Ox Hypoallergenic je kompletní veterinární hypoalergenní dietní krmivo pro diagnostiku a nutriční management alergie na krmivo u koťat i dospělých koček. Některé kočky mohou trpět alergií na krmivo, která se může projevit kožními příznaky a/nebo podrážděním trávicího traktu. Feline HA St/ Ox Hypoallergenic obsahuje bílkoviny, které byly rozštěpeny (hydrolyzovány) na velmi malé částečky, a které nejsou schopny vyvolat alergickou reakci. Obsahuje také purifikovaný zdroj sacharidů.
Hydrolyzované diety jsou také vhodné pro použití během tzv. "eliminační diety", která slouží k potvrzení (nebo vyloučení) alergie na krmivo. V případě podezření na alergii na krmivo je vhodné ihned přejít na podávání dietního krmiva Feline HA St/Ox Hypoallergenic. Během období eliminační diety by měla být kočka po dobu 8 až 10 týdnů krmena výhradně dietním krmivem Feline HA St/Ox Hypoallergenic pouze v kombinaci s pitnou vodou.
Feline HA St/ Ox Hypoallergenic je vhodné také pro kočky se závažným onemocněním střev, jako je zánětlivé onemocnění střev (IBD), protože se jedná o krmivo vysoce stravitelné, s vybranými druhy bílkovin.
Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.


Hlavní benefity:

  • Jednoduchý zdroj hydrolyzované bílkoviny, rozštěpené na velmi malé částečky, pomáhá předcházet alergickým reakcím.
  • Purifikované sacharidy pomáhají snižovat potenciální antigenicitu.
  • Velmi chutné a vysoce stravitelné krmivo.
  • Receptura se St/Ox pro zdravé močové cesty: vytvořena pro minimalizaci rizika FLUTD (onemocnění dolních močových cest u koček).


Doporučená doba podávání je 3-8 týdnů. Pokud příznaky intolerance vymizí, lze krmivo podávat po neomezenou dobu. Před podáváním, prodloužením doby podávání nebo pro stanovení dávky pro koťata se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.
Voda musí být vždy k dispozici.


Složení:

Rýžový škrob1, hydrolyzované sójové bílkoviny2, sójový olej, minerální látky, hydrolyzované vedlejší výrobky živočišného původu2, živočišný tuk, rybí tuk.
? Zdroje sacharidů; ? Zdroje bílkovinDoplňkové látky:

Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A: 35 000; Vit D3: 1 100; Vit E: 650
mg/kg: taurin: 1 500; síran železnatý monohydrát: 290; jodičnan vápenatý bezvodý: 3,7; síran měďnatý pentahydrát: 58; síran manganatý monohydrát: 120; síran zinečnatý monohydrát: 490; seleničitan sodný: 0,34Technologické doplňkové látky: mg/kg: bentonit: 10 000
S antioxidanty


Analytické složky:

Protein 35,5 %, obsah tuku 10,0 %, obsah anorganických látek 8,0 %, hrubá vláknina 3,0 %, esenciální mastné kyseliny 4,0 %.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Purina PPVD Feline HA Hypoallergenic

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?