Dotazy, články > Odborné články > Řešení pro pacienty s postižením trávicího traktu - možností je Hills™ Prescription Diet™ Canine i/d™

Řešení pro pacienty s postižením trávicího traktu - možností je Hills™ Prescription Diet™ Canine i/d™


Skladem

Velmi často nevhodně podávaná léková terapie při onemocnění gastrointestinálního (trávícího) traktu bez odpovídající klinické výživy může v nejlepším případě vyústit v prodloužené trvání klinických příznaků, v nejhorším případě v exacerbaci onemocnění.

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci

Řešení pro pacienty s postižením trávicího traktu - možností je Hills™ Prescription Diet™ Canine i/d™

hmotnost včetně obalu kg

Řešení pro pacienty s postižením trávicího traktu - možností je Hills™ Prescription Diet™ Canine i/d™Mnoho onemocnění trávicího traktu může být vyřešeno pouze dietní terapií. Úprava diety zlepšuje příznaky těchto onemocnění v důsledku velkého množství efektů, které mají živiny obsažené v dietě na střevo.


Možným řešením je Hill's™ Prescription Diet™ Canine i/d™


Klinická dieta Prescription Diet™ Canine i/d™ od firmy Hill's byla vyvinuta pro pacienty se zažívacími problémy. Její základní charakteristiky, jako vysoká stravitelnost bílkovin, snížený obsah vysokostravitelného tuku, zvýšený obsah elektrolytů a vysoce stravitelný zdroj uhlohydrátů, byly výzkumem doplněny o vyšší obsah rozpustné vlákniny - Fibrimu.

Vlákniny patří do skupiny nutričních látek charakterizovaných jako komplexní uhlohydráty. Příkladem těchto uhlohydrátů mohou být i škrob, celulóza, pektiny apod. K trávení vlákniny dochází v tlustém střevě pomocí intestinální mikroflóry ( bakterie, protozoa, kvasinky). Tento proces se nazývá fermentace.
Při fermentaci vznikají různé druhy mastných kyselin s krátkým řetězcem, které mají pozitivní vliv na funkci a stav střeva.
Tento pozitivní efekt mastných kyselin se dosahuje jejich působením na pH a následným potlačením růstu patogenní mikroflóry. Mastné kyseliny slouží i jako hlavní zdroj energie pro buňky střeva, především pro kolonocyty. Zlepšují absorbci vody a elektrolytů a tím zabraňují rozvoji osmotického průjmu a zlepšují kvalitu stolice.
Fibrim v Prescription Diet™ Canine i/d™ je novým zdrojem rozpustné vlákniny původem z rostlinných kotyledonů. Vysoká fermentabilita fibrimu ho zařazuje ke skupině, ve které se nachází i nejrozpustnější vláknina - pektin. Fibrim je nedráždivá, světlá vláknina bez zápachu. Má nízký obsah energie a neobsahuje cholesterol.Indikace pro Hill's™ Prescription Diet™ Canine i/d™ zahrnují :

  • Gastrointestinální poruchy - gastritis, enteritis, colitis
  • Rekonvalescence po operačních zákrocích na GIT
  • Exokrinní pankreatická insuficience
  • Akutní pankreatitis bez hyperlipidémie
  • Dilatace a volvulus žaludku
  • Časně odstavená nebo osiřelá štěňata

Prescription Diet Canine i/d nyní navíc obsahuje novou antioxidační formuli, která zabraňuje oxidativnímu poškození buněk.Sedm zlatých pravidel pro terapii onemocnění gastrointestinálního traktu (GIT)

W Grant Guilford, BVSc, PhD, FACVSc, DipACVIM (světová autorita v gastroenterologii malých zvířat)

1. Odstranění vyvolávající příčiny, pokud je to možné.
2. Odpočinek pro GIT - hladovka 12 - 48 hodin.
3. Úprava nerovnováhy tekutin, elektrolytů a ABR.
4. Poskytnutí vhodné stravy.
5. Zajištění stravy prosté laktózy a lepku *.
6. Podávání potravy v několika malých porcích během dne.
7. Podávání léků podle potřeby.

* Zahrnuje lepek pšenice, ječmene, žita, ovsa a pohanky. Tyto druhy lepku mohou vyvolat potravní přecitlivělost stejně jako laktóza.použity materiály společnosti Hill's™Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Hills Canine I/D

Hills Canine I/D
98 Kč 80 Kč
Dostupnost: externí sklad

Diskuze k Řešení pro pacienty s postižením trávicího traktu - možností je Hills™ Prescription Diet™ Canine i/d™

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?